DOSTAWCA ARMATURY GASTRONOMICZNEJ

Armatura gastronomiczna to grupa produktów przeznaczona do dystrybucji bieżącej wody, wykorzystywana w branży gastronomicznej stanowiące wyposażenie kuchni, do której zaliczyć możemy takie produkty jak: baterie ze spryskiwaczem, baterie zlewozmywakowe, nalewaki oraz inne elementy.
Zamontowana bateria ścienna z automatycznym spryskiwaczem

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Wyposażenie gastronomii

Armatura gastronomiczna odgrywa niezwykle ważną rolę. Obecna jest w każdej kuchni i wykorzystywana jest przez profesjonalistów. Szefowie kuchni oraz personel pracują zawsze na wysokich obrotach. Niezbędne są więc niezawodne rozwiązania najwyższej jakości. Wytrzymały sprzęt przeznaczony do naprawdę ciężkich zadań określany jest jako armatura HEAVY DUTY i powinna stanowić wyposażenie kuchni w gastronomii.

Baterie ze spryskiwaczem

Baterie ze spryskiwaczem możemy podzielić na dwie kategorie, ponieważ są one produkowane w dwóch wersjach: standardowej i HEAVY DUTY. W obu przypadkach klient ma możliwość pozyskania informacji i wyboru odpowiednio dopasowanego modelu pod kątem wysokości i rozmiaru.

Standardowa bateria cechuje się normalną wytrzymałością i odpornością, a bateria HEAVY DUTY posiada te parametry na zdecydowanie lepszym poziomie. W profesjonalnej gastronomii sprzęt musi być wytrzymały, odporny, solidny, a ponadto wygodny w obsłudze dla klientów. Tak właśnie konstruuje się armaturę gastronomiczną HEAVY DUTY. Producent już na etapie projektowania pod uwagę bierze najcięższe zadania, jakie mogą wykonywać użytkownicy przy pomocy danego sprzętu. Wzmacnia się narażone elementy oraz wykorzystuje trwałe i bardziej odporne materiały i akcesoria.

Baterie znajdą zastosowanie jako wyposażenie kuchni w każdej restauracji oraz stołówce zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jednym słowem każde przedsiębiorstwo działające w przetwórstwie spożywczym oraz gastronomii, skorzysta z wysokiej jakości oraz funkcjonalności tych produktów.

Automatyczne uruchamianie

Na szczególną uwagę zasługuje bateria ze spryskiwaczem automatycznym AG-1/05SPC-TS, którą wyposażyliśmy w mechanizm automatycznego uruchamiania strumienia wody poprzez pociągnięcie w dół spryskiwacza. Ta technologia pozwala na błyskawiczne uruchamianie strumienia wody.

To rozwiązanie pozwala zmniejszyć zużycie wody, które przekłada się na ochronę środowiska i niższe rachunki. Ekologia w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, dlatego warto wdrożyć takie rozwiązania do swojego obiektu, dodatkowo mniejsze zużycie wody przyniesie oszczędności finansowe. Funkcja ta łączy w sobie również wiele innych zalet. Bateria jest wygodniejsza w użytkowaniu, a korzystanie z takiego urządzenia jest efektywniejsze w porównaniu z bateriami z klasycznymi mechanizmami uruchamiania wody.

Przegub kulowy – większa wytrzymałość

Niektóre produkty, jak wspomniany model, posiadają również przegub kulowy między wężem, a spryskiwaczem. Ułatwia on operowanie spryskiwaczem pod różnymi kątami. Zwiększa wygodę użytkowania, a jednocześnie zmniejsza ryzyko uszkodzenia węża.

Wzmocniona technika mocowania

Wyposażenie w gastronomii powinno być najwyższej jakości i trwałe. Dlatego oferujemy wyłącznie artykuły spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników branży HORECA. Taka właśnie jest bateria ze spryskiwaczem automatycznym AG-1/05SPC-TS. Producent zastosował w niej unikalną technologię połączenia kolumny z korpusem baterii. Zastosowanie takiego rozwiązanie przez producenta sprawia, że mocowanie jest dużo mniej awaryjne, niż w przypadku typowego uszczelnienia.

Asortyment od wiodących producentów

Baterie gastronomiczne stanowiące wyposażenie kuchni są wykonywanie przez producentów zgodnie z obowiązującymi normami. Obecni na rynku producenci, posiadają szeroki asortyment i sprawdzone rozwiązania, które potwierdza wiele lat doświadczenia na rynku produkcji agd – to gwarancja wysokiej jakości urządzenia.

Inne udogodnienia

Nasza firma w ofercie posiada baterie mające różne możliwości montażu urządzenia. W gastronomii oferujemy modele posiadające jedno-otworowe przyłącze, dwu-otworowe przyłącze, do montażu w blacie oraz montażu ściennego. Firma może dobrać odpowiednią baterię w zależności od posiadanej instalacji wodnej, bez konieczności jej przerabiania oraz stosowania innych alternatywnych rozwiązań.

Posiadamy w ofercie również prysznice gastronomiczne dostępne w wersji z wylewką lub bez wylewki. Bateria z wylewką ułatwi funkcjonowanie każdej kuchni. To wyposażenie pozwala napełniać baseny gastronomiczne, duże garnki, itp.

Rygiel blokady spryskiwacza umożliwia korzystanie z bieżącego strumienia wody cały czas, bez konieczności ściskania uchwytu ręką. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie podczas długiego i ciągłego korzystania z baterii.

Możliwość dopasowania innych produktów, takich jak baterie zlewozmywakowe do danego modelu baterii ze spryskiwaczem. Pozwala to utrzymać armaturę i wyposażenie w kuchni w jednolitym tonie, dzięki czemu prezentuje się lepiej i podnosi estetykę pomieszczenia.

Baterie zlewozmywakowe i pozostałe akcesoria

Oprócz baterii ze spryskiwaczem wykorzystywanych w różnych obiektach, zastosowanie w gastronomii znajdują również mniejsze baterie oraz inne specjalistyczne produkty.

Kran mieszający 3/8" (AG-530A)
Kran mieszający

Krany mają różne możliwości uruchamiania: dźwignią, kurkami, przyciskiem oraz bezdotykowo. W zależności od przeznaczenia, dane rozwiązania ułatwiają wykonywanie różnych zadań. Przykładem jest kran łokciowy posiadający długą dźwignię, która może być obsługiwana łokciem. Pozwala to włączyć strumień wody nawet wtedy, gdy mamy zajęte lub brudne dłonie.

Kran łokciowy (AG-305B)
Kran łokciowy

Krany uruchamiane bezdotykowo to z kolei produkty cechujące się najwyższym poziomem higieny. Wykorzystana w nich została fotokomórka, która odpowiedzialna jest za uruchamianie oraz zatrzymywanie strumienia wody.

Innymi specjalistycznymi kranami są nalewaki, które pozwalają na szybkie i proste napełnianie dużych garnków i innych przedmiotów. Niektóre nalewaki wykorzystywane są również do wypełniania kotłów warzelnych. Charakteryzują się inną budową i dużym przepływem wody.

Nalewak z jednym pokrętłem (AG-306)
Nalewak z jednym pokrętłem

Części zamienne do baterii

Dużą zaletą baterii jest łatwa możliwość wymiany części. Dostępnych jest wiele elementów, części łatwych do serwisowania, które można dokupić i wymienić samemu, bez konieczności wymiany baterii na nową.

Spersonalizowana oferta

Oferujemy możliwość personalizacji produktów na specjalne zamówienia klientów, którzy zdecydują się na większe ilości. Dostępny jest wybór: długości węża, wysokości kolumny, jak również długości wylewek oraz innych rodzajów mieszacza.

Dobór odpowiednich elementów i produktów, dzięki indywidualnej ofercie sprawia, że nawet dla najbardziej wymagających odbiorców znajdziemy odpowiedni sprzęt. Armatura gastronomiczna to nie tylko wyposażenie kuchni, ale również laboratoriów, hoteli, sanitariatów oraz innych obiektów w Polsce.

Wzmacniany wąż do baterii ze spryskiwaczem w pancerzu INOX (AG-K100)
Wzmacniany wąż do baterii ze spryskiwaczem w pancerzu INOX

Do naprawdę ciężkiej pracy polecamy produkty posiadające dodatkowe wzmocnienia. Przykładem jest wzmacniany wąż do baterii ze spryskiwaczem w dodatkowym pancerzu. W porównaniu do zwykłego węża takie rozwiązanie daje pewność, że wąż będzie mniej podatny na uszkodzenia, nawet podczas ekstremalnego użytkowania.

Wyposażenie każdej branży

Armatura gastronomiczna jest odpowiednia jako wyposażenie kuchni we wszystkich obiektach, dlatego restauracje, hotele oraz bary równie często sięgają po taki osprzęt.

Jednak nie tylko gastronomia stosuje takie rozwiązania. Armatura HEAVY DUTY, z uwagi na swoje właściwości jak wytrzymałość, trwałość, funkcjonalność, wykorzystywana jest również w innych branżach. Szeroka oferta pozwala na wybór odpowiedniej baterii spełniającej wymagania każdego klienta.

Bateria ze spryskiwaczem (AG-1/05SPC-TS) - rysunek poglądowy

Wyposażenie kuchni

Armatura dla gastronomii pozwala na profesjonalne wyposażenie kuchni wszystkich restauracji, stołówek oraz barów. Sprzęt i materiały wysokiej jakości oraz funkcjonalne rozwiązania – to tylko niektóre zalety, jakie powinna posiadać taka armatura.

Dopasowanie wysokości baterii oraz długości węża do kuchni i rodzaju wykonywanych zadań to ważny element doboru odpowiedniej armatury. Źle dopasowana bateria może skutkować brakiem wygody podczas wykonywania codziennych czynności oraz może być narażona na uszkodzenia.

Wykonanie ze stali nierdzewnej

Armatura gastronomiczna ma nieustanny kontakt z wodą. Ważne jest więc, aby producenci stosowali odpowiednie materiały, które pozwalają na właściwą ochronę urządzenia. Producenci dzięki wykorzystaniu do produkcji stali nierdzewnej w najbardziej narażonych elementach armatury zapewniają możliwość uniknięcia zjawiska korozji, a to znacząco zwiększa trwałość produktów.

Kran mieszający wykonany w całości ze stali nierdzewnej (AG-MF3)
Kran wykonany w 100% ze stali nierdzewnej

Producenci w środowisku korozyjnym i narażonym na uszkodzenia mechaniczne stosują rozwiązania wykonane w 100% ze stali nierdzewnej – takie są krany w wersji AG-MF3 oraz AG-MF1.

Kontakt z doradcami

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami z branży HORECA. Otrzymają Państwo wiele potrzebnych informacji oraz odpowiedzi na pytania. Nasze wieloletnie doświadczenia w produkcji i sprzedaży oraz znajomość rynku, zapewnią Państwu satysfakcję z wybranych produktów. Zapraszamy również do naszego sklepu B2B.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.