Hardware – uchwyt UTW-37P

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Zobacz wizualizację uchwytu UTW-37P.

Cieszymy się, że możemy zaprezentować uchwyt UTW-37P, który wykonujemy w AiFO Components metodą formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Jest to jeden z wielu uchwytów wytwarzanych w naszym zakładzie. Ze względu na własną produkcję nasze komponenty mają konkurencyjną cenę, wysoką jakość oraz szybki czas dostawy.

Wtryskiwane u nas tworzywa sztuczne wykonane są ze wzmocnionej mieszanki poliuretanowej. Ze względu na trwałość i precyzję wykonania, komponenty z wtrysku są chętnie wybierane w branży chłodniczej. Jakość komponentów z logo AiFO potwierdzają wieloletnie badania w centrum R&D, a także indywidualne testy wytrzymałościowe badające wytrzymałość produkowanych w Bochni uchwytów i zawiasów.

Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty komponentów z wtrysku w katalogu lub na sklepie B2B. Nasza szeroka gama uchwytów to m.in. uchwyt przykręcany, uchwyt wpuszczany, uchwyt przyklejany, uchwyt do drzwi. Zachęcamy też do zapisu na newsletter, aby być na bieżąco z naszą ofertą, a przede wszystkim do kontaktu z nami, jeśli już teraz potrzebujesz komponenty do swojego urządzenia lub projektu. Chętnie dokonamy indywidualnej wyceny dla Ciebie – https://aifo.pl/wtrysk-w-aifo-components/.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.