Komponenty do komór chłodniczych

Grupa komponentów do komór chłodniczych pozwala wyposażyć komorę chłodniczą w niezbędne do działania elementy. Najwyższej jakości produkty są wytrzymałe, dzięki czemu posłużą dłużej, a cała komora będzie działać efektywniej.

Pobierz katalog

Komory chłodnicze i mroźnicze

Komory chłodnicze i mroźnicze

Komory chłodnicze i mroźnicze wyposażone w pełni skalowalne panele modułowe z pianki poliuretanowej pokrytej plastyfikowaną blachą ocynkowaną, w zestawie z drzwiami chłodniczymi.

Drzwi do komór

Drzwi do komór

Kompletne drzwi chłodnicze wraz z ramą montażową, wyposażone w zawiasy samodomykające oraz podwójne hartowane szkło. Łatwa adaptacja do montażu w istniejących komorach chłodniczych i mroźniczych.

System półkowy back-loading

System półkowy back-loading

System półkowy back-loading wykonany jest ze stali lakierowanej proszkowo, wyposażony w 5 półek, ma możliwość łączenia w ciągi.

Zawory dekompresyjne

Zawory dekompresyjne

Zawory dekompresyjne wyrównują ciśnienie wewnątrz komory. Niezbędne zarówno w komorach mroźniczych i chłodniczych. Dostępne są wersje z membraną, bez membrany, montowane ściennie oraz sufitowo.

Klamki do komór

Klamki do komór

Klamki do komór pozwalają w łatwy sposób otwierać i zamykać komorę chłodniczą. Dostępne są modele o różnym kształcie klamki oraz z zamkiem pozwalającym zabezpieczyć wnętrze komory.

Zawiasy do komór

Zawiasy do komór

Zawiasy do komór umożliwiają prawidłowe zainstalowanie drzwi chłodniczych w komorze. Dostępne są w wersjach: prawej, lewej oraz obustronnej. Poszczególne modele są wykonane z różnych materiałów oraz mają różny udźwig.

Uszczelki do komór

Uszczelki do komór

Szeroka gama uszczelek do komór chłodniczych pozwala na odpowiednie dopasowanie danego modelu uszczelki, zapewniając najwyższą szczelność i efektywność działania.

Systemy półkowe do komór

Systemy półkowe do komór

Systemy półkowe pozwalają w łatwy sposób zarządzać przestrzenią w komorze chłodniczej. Dostępne są modele wolnostojące, narożne, z różną szerokością i liczbą półek.

Co oferujemy

Komponenty do komór chłodniczych

W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres komponentów do komór chłodniczych i mroźniczych. Od głównych komponentów, takich jak: drzwi chłodnicze, monobloki chłodnicze, systemy półkowe, zawory dekompresyjne, elementy grzejne, profile i uszczelki, aż do takich elementów jak klamki i zawiasy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą komponentów do komór chłodniczych na platformie B2B.

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.