Komponenty folder zastosowań

Pobierz katalog

Skraplacze, parowniki, chłodnice

Skraplacze, parowniki, chłodnice

Skraplacze, parowniki i chłodnice to niezbędne urządzenia wykorzystywane w procesie chłodniczym. Komponenty o różnych wymiarach i wydajności mogą zostać łatwo dopasowane do urządzeń różnej wielkości.

Akcesoria chłodnicze i elektryczne

Akcesoria chłodnicze i elektryczne

Oferujemy niezbędne do funkcjonowania urządzeń chłodniczych akcesoria chłodnicze i elektryczne: wentylatory osiowe, wentylatory poprzeczne, świetlówki LED, przewody przyłączeniowe oraz inne potrzebne komponenty.

Profile do urządzeń chłodniczych

Profile do urządzeń chłodniczych

Profile do urządzeń chłodniczych produkowane z twardego PCV w procesie ekstruzji. Posiadamy w ofercie profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych oraz inne profile i uszczelki.

Komory zlewowe i bemary

Komory zlewowe i bemary

Komory zlewowe i bemary są szczególnie chętnie kupowane w sektorze HoReCa, dlatego muszą być produkowane z wytrzymałych materiałów. Stal kwasoodporna sprawia, że te produkty są trwałe i odporne na korozję.

Armatura gastronomiczna

Armatura gastronomiczna

Armatura gastronomiczna to produkty charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i funkcjonalnością, czyli cechami, które są ważne w branży gastronomicznej.

Zawiasy do urządzeń

Zawiasy do urządzeń

Grupa zawiasy do urządzeń to produkty przeznaczone do różnych miejsc: zawiasy listwowe i samodomykające o różnym kształcie, do komór i urządzeń chłodniczych, do wspawania lub przykręcania.

Nogi regulowane

Nogi regulowane

Nogi regulowane pozwalają w łatwy sposób dopasować odpowiednią wysokość danego urządzenia lub mebla. Posiadamy w naszej ofercie nogi wciskane oraz nogi do przykręcania.

Uchwyty i pokrętła

Uchwyty i pokrętła

Uchwyty i pokrętła to niezbędne elementy w wielu różnych urządzeniach. W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy uchwyty wpuszczane, przykręcane oraz przyklejane.

Co oferujemy

Pełna baza zastosowań komponentów AiFO

Komponenty folder zastosowań to katalog pokazujący nasze komponenty zainstalowane w przykładowych miejscach. Regał chłodniczy, automat vendingowy, ciąg wydawczy, komora chłodnicza – to tylko niektóre z przykładów zastosowań. Otwórz katalog, aby poznać więcej zastosowań oraz odwiedź naszą platformę B2B i zapoznaj się z naszą szeroką gamą komponentów.

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.