Nowości produktowe

Grupa produktów w skład której wchodzą nowe rozwiązania oraz nowości rynkowe. Regularne przeglądanie nowości produktowych pozwala być na bieżąco z aktualnościami i trendami w branży chłodniczej.

Pobierz katalog

Ekstruzja profili PCV

Ekstruzja profili PCV

W procesie ekstruzji produkujemy profile z twardego PCV oraz uszczelki z miękkiego PCV. Posiadamy szeroką gamę profili i uszczelek do różnych zastosowań.

Uszczelki magnetyczne zgrzewane

Uszczelki magnetyczne zgrzewane

Produkujemy uszczelki magnetyczne zgrzewane według specyfikacji klienta. Posiadamy szeroki wybór uszczelek o różnych przekrojach.

Systemy drzwiowe

Systemy drzwiowe

Produkujemy systemy drzwiowe, które charakteryzuje łatwa adaptacja do montażu w istniejących urządzeniach chłodniczych, tzw. retrofit.

Wymienniki pod projekt

Wymienniki pod projekt

Wykonujemy wymienniki ciepła pod indywidualny projekt klienta. Posiadamy również gotowe wymienniki o różnych wymiarach.

Elementy termo- formowane

Elementy termo- formowane

Produkujemy elementy termoformowane, takie jak tacki i rynienki ociekowe, syfony, odpływy, korpusy urządzeń chłodniczych oraz inne komponenty.

Elementy z wtrysku

Elementy z wtrysku

Metodą wtrysku tworzyw sztucznych produkujemy mniejsze elementy, takie jak odpływy, lejki, zaślepki oraz korki.

Elementy gięte z drutu

Elementy gięte z drutu

Metodą gięcia drutu produkujemy elementy, takie jak półki druciane oraz kosze druciane, które pozwalają na utrzymanie porządku i właściwą ekspozycję towarów.

Produkcja monobloków

Produkcja monobloków

Produkujemy monobloki do urządzeń chłodniczych, które są urządzeniami typu Plug&Play, czyi są gotowe do działania zaraz po umieszczeniu w danym urządzeniu.

Co oferujemy

Nowości produktowe

Nowości produktowe to zbiór wszystkich nowych produktów z różnych grup produktowych. Stale poszerzamy naszą ofertę oraz udoskonalamy aktualne modele produktów, dzięki czemu możemy regularnie chwalić się nowościami dla branży chłodniczej, higienicznej, komór chłodniczych oraz sektora HoReCa.

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.