Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb to grupa produktów na którą składają się kompletne zestawy i podzespoły do podnoszenia szyb w ladach chłodniczych oraz innych urządzeniach. Nowoczesne rozwiązania oraz wysoka funkcjonalność sprawia, że są one powszechnie stosowane.

Pobierz katalog

Wszystkie systemy podnoszenia szyb

Wszystkie systemy podnoszenia szyb

Posiadamy szeroką ofertę systemów podnoszenia szyb: mechanizm podnoszenia szyb prostych, mechanizm podnoszenia do szyb giętych, systemy hydrauliczne ze sprężyną gazową.

System podnoszenia szyb LS-071

System podnoszenia szyb LS-071

System podnoszenia szyb LS-071 przeznaczony jest do uchylnych szyb prostych. Jest wyposażony w system regulacji siły i kąta zamykania.

System podnoszenia szyb LS-080

System podnoszenia szyb LS-080

System podnoszenia szyb LS-080 przeznaczony jest do szyb prostych i giętych. Dostępny jest ze wspornikami przednimi lub tylnymi.

Systemy do uchylania szyb

Systemy do uchylania szyb

Oferujemy szeroki wybór systemów do uchylania szyb. Posiadamy kompletne zestawy, jak i niezbędne części: zawiasy, profile oraz uszczelki.

Co oferujemy

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych umożliwiają pracownikom oraz klientom łatwy dostęp do produktów znajdujących się wewnątrz komory urządzenia. Cechują się nowoczesnymi rozwiązaniami, które są niezawodne i wysoce funkcjonalne. W naszej ofercie posiadamy kompletne systemy podnoszenia do szyby frontowej, szyb prostych, szyb giętych oraz części i akcesoria do tych systemów.

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.