Komora zlewowa do wspawania KZ-MA

Prezentujemy kolejny nowy produkt w naszej ofercie! Są to wysokiej jakości komory zlewowe do wspawania KZ-MA.
Komora zlewowa do wspawania KZ-MA

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Komora zlewowa do wspawania KZ-MA:

  • wykonana ze stali kwasoodpornej, zgodność z normą ISO 9001:2008,
  • tłoczona na gorąco – obróbka wibrościerna,
  • odpływ 1 ½” w standardzie,
  • grubość blachy wynosząca 1,0 mm,
  • prosty rant,
  • na zapytanie dostępne komory bez odpływu,
  • wersja lewa i prawa do sprecyzowania przy zamówieniu.

Zobacz dane techniczne w PDF! – Komory zlewowe do wspawania KZ-MA

Komory zlewowe do wspawania KZ-MA dostępne są od ręki w najlepszych cenach na rynku! Nie zwlekaj i zamów już teraz. Do prostych i szybkich zakupów zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu B2B. Szeroki wybór asortymentu od komponentów chłodniczych, aż po wyposażenie gastronomii (w tym m.in. komora zlewowa). Dostępne są tam również komory zlewowe do wspawania KZ-MA.

Komory zlewowe do wspawania dostępne są w wielu różnych wymiarach oraz wariantach. Do wyboru mamy bowiem miejsce umiejscowienia odpływu – komora prawa lub komora lewa. Na zapytanie dostępne też są komory bez odpływu. W naszej ofercie posiadamy również inne komory zlewowe do wspawania oraz komory zlewowe do nakładania.

Do produkcji komór zlewowych stosuje się stal kwasoodporną AISI 304 (1,4301), ponieważ zlewy mają styczność z różnymi substancjami. Wykonanie ze stali kwasoodpornej to ochrona zlewozmywaków przed niebezpiecznymi czynnikami, które występują w przemyśle spożywczym i chemicznym.

Dane gatunku stali AISI 304 (1,4301) to gwarancja, że stal jest niskowęglowa oraz zawiera chrom w znaczącej ilości. Niewidzialna warstwa tlenku chromu ma za zadanie zabezpieczać urządzenie przed korozją.

Nasi doradcy techniczni chętnie pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Eksperckie doradztwo na etapie projektowym ułatwi też sam proces i przyśpieszy realizację oraz wykonanie.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! ✍️

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.