AiFO Komponenty

 

AiFO Group jest firmą stworzoną w 2007 roku przez ludzi z pasją, która  umożliwia nam na wyjątkowe podejście do Klienta gwarantujące troskę o  jego potrzeby i wymagania.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją komponentów do produkcji mebli gastronomicznych, higienicznych ze stali nierdzewnej oraz urządzeń i komór chłodniczych, produkcją drzwi przeszklonych dla przemysłu chłodniczego. Oferujemy także kompleksową  obsługę w zakresie projektowania, montażu i konserwacji instalacji oraz  urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych.

Aktywnie współpracujemy z wieloma Firmami w całej Europie.

Na każdym etapie pragniemy stać się dla Państwa partnerem aby służyć  rzetelną pomocą w sposób elastyczny oraz kompleksowy.  Młody, ambitny i  chętny do współpracy zespół handlowy zapewnia dostęp do informacji,  fachową poradę  w doborze asortymentu, jak i wsparcie techniczne. Własny zespół inżynierów i techników oraz centrum rozwojowe wprowadzające na rynek innowacyjne projekty jest bardzo dużym atutem Firmy AiFO.

Na powierzchni  2100 m2 utrzymujemy wysokie stany magazynowe  umożliwiające, natychmiastowe realizacje składanych zamówień. Cały czas  rozwijamy swój asortyment, co pozwala nam stworzyć atrakcyjną ofertę  dostosowaną do coraz większej grupy Klientów.

Dynamiczny,  otwarty i chętny do współpracy zarząd wspiera swoich pracowników,  umożliwiając tym samym wdrażanie innowacji. Myśląc technologicznie  inwestujemy i  ciągle poszukujemy nowocześniejszych rozwiązań w branży i codziennie umacniamy swoją pozycję  na rynku.

Zespół AiFO Group zawsze służy radą oraz pomocą. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do współpracy.

 

Ogólne warunki sprzedaży

Polityka jakości i środowiskowa Sp. J

Polityka jakości i środowiskowa Sp. z o.o.

Posiadamy certyfikaty PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 14001:2015