0

O nas - AiFO Komponenty

Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja komponentów do produkcji mebli dla sektora HORECA, urządzeń chłodniczych dla gastronomii i sieci handlowych, mebli nierdzewnych dla branży higienicznej oraz komór chłodniczych. Produkujemy również nowoczesne drzwi przeszklone dla przemysłu chłodniczego. Posiadamy własny zespół inżynierów i techników oraz centrum rozwojowe – to właśnie dlatego jesteśmy w stanie regularnie wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, usprawnienia i technologie. Dzięki pozycji wiodącego na rynku producenta komponentów, możemy zaoferować naszym klientom produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, bardzo szybki termin realizacji oraz najlepsze ceny.

To co z pewnością wyróżnia firmę AiFO na rynku, to kompleksowa, elastyczna i partnerska obsługa klientów na każdym etapie współpracy. Doświadczony zespół handlowy z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich informacji, w fachowy sposób doradzi w doborze asortymentu oraz zapewni niezbędne wsparcie techniczne. Co więcej, realizujemy również projekty indywidualne, dostosowane do specyficznych potrzeb konkretnych klientów.

Dysponując przestrzenią magazynową o powierzchni 3400 m2, dla usprawnienia Państwa procesu produkcji utrzymujemy wysokie stany produktowe, co gwarantuje natychmiastową realizację składanych zamówień. Nieustannie rozwijamy swój asortyment zgodnie z rynkowymi trendami, co w połączeniu z profesjonalną obsługą sprawia, że coraz większa grupa klientów traktuje AiFO jako sprawdzonego i zaufanego partnera w biznesie.