0

ROLETY CHŁODNICZE OD AiFO

AiFO Components oferuje rolety do zastosowania w branży chłodniczej. Rolety idealnie sprawdzają się do zabezpieczania regałów chłodniczych, lad, witryn, itp. Znacząco obniżają wymianę ciepła i obniżają przez to koszty użytkowania urządzeń chłodniczych.


Zmniejszanie kosztów związanych z energią elektryczną dla różnych modeli urządzeń chłodniczych to jedna z najważniejszych zalet rolet od AiFO Components. Rolety chłodnicze, to proste i praktyczne rozwiązanie dla regału chłodniczego w sklepie.


W szerokiej gamie oferowanych produktów jakie oferuje AiFO Components nie mogło zabraknąć rolet chłodniczych pozwalających na „zamknięcie”, m.in. otwartych regałów chłodniczych.


Warto zauważyć, że rolety przede wszystkim pomagają obniżyć koszty stałe, związane z prowadzeniem sklepu. Roleta to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie chce inwestować w drzwi do zabudowy regałów chłodniczych, a zależy mu na tym, by mieć możliwość zaoszczędzenia energii elektrycznej.


Materiał zastosowany w naszych roletach chłodniczych to niskoemisyjna tkanina HDPE poprawiająca właściwości termoizolacyjne urządzenia.


Więcej o ROLETACH CHŁODNICZYCH od AiFO Components przeczytają Państwo klikając TUTAJ.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI DORADCAMI.

#blindcover #roleta #roletachłodnicza #chłodnictwo #refrigeration #aifocomponents #aifo #components #retail

6000+ produktów

Ilość produktów

+3 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

14 lat

Doświadczenia na rynku