0

RYNIENKA OCIEKOWA I POJEMNIK ODPAROWANIA SKROPLIN

System odparowania skroplin jest bardzo ważnym układem w urządzeniu chłodniczym, zwracając uwagę na to, że skropliny mogą doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Pojemnik odparowania skroplin musi mieć odpowiednie wymiary, aby odparować gromadzącą się ilość wody, która jest skutkiem działania urządzenia chłodniczego. Dodatkowo wszystkie elementy muszą być kompaktowe i dopasowane do dostępnego miejsca przeznaczonego na cały system.

Pojemniki odparowania skroplin

Opis produktów

W naszej ofercie są dostępne duże ilości zarówno pojemników, jak i rynienek ociekowych. Dzięki temu masz możliwość wyboru i zastanowienia się: jaki model odpowiada twoim oczekiwaniom i jaki będzie dopasowany do urządzenia. Dodatkowo możemy wykonać pojemniki odparowania skroplin według indywidualnych wymiarów.

Możliwość montażu:

  • jednej grzałki PTC
  • dwóch grzałek PTC

Grzałka samoregulująca PTC do odparowywania skroplin

Grzałki PTC wydzielają tyle ciepła, ile jest im potrzebne na danym poziomie ilości nagromadzonych skroplin w pojemniku. Dwie grzałki dodatkowo są zastosowane na dwóch innych poziomach, w zależności od ilości wody grzałki zaczynają działać najpierw na jednym poziomie potem na drugim. Oznacza to, że dzięki funkcji samoregulacji podczas pracy zużywają mniej prądu.

Rynienki ociekowe

Tace ociekowe znajdują zastosowanie pod parownikiem. Rynienka ociekowa zbiera skropliny i umożliwia im trafienie do pojemnika odparowania skroplin. Ważny jest w tym momencie sposób montażu, aby pojemnik odparowania skroplin przyjmował taką ilość wody, jaka znajduje się na rynience ociekowej. Poprzez odpowiedni dobór certyfikowanych komponentów produktów możemy uniknąć nieprzewidzianych awarii całego urządzenia.

Podsumowanie

Przy wyborze systemu do odparowania skroplin największą uwagę należy skierować na wymiar elementów odparowania skroplin, ile miejsca możemy przeznaczyć na pojemnik odparowania skroplin lub tace ociekową, tak aby podczas montażu jak najbardziej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Kontakt z AiFO

Jesteśmy producentem i dystrybutorem komponentów do produkcji mebli dla sektora HORECA, urządzeń chłodniczych dla gastronomii, istniejącym na rynku od kilkunastu lat. Posiadamy w swojej ofercie dostępnych kilka tysięcy produktów. Wszystkie kategorie produktów takich jak pojemnik odparowania skroplin i rynienki ociekowe dostępne w - Kategorie produktów

Masz pytanie o konkretny model? Interesuję Cię cena i dostępna ilość?

Przejdź do zakładki KONTAKT

6000+ produktów

Ilość produktów

+3 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

14 lat

Doświadczenia na rynku