0

ZLEW NA WYŁĄCZNIK KOLANOWY I DOZOWNIK MYDŁA NPLAT2

ZLEW NA WYŁĄCZNIK KOLANOWY I DOZOWNIK MYDŁA DZ NPLAT2 – dbaj o higienę & czystość z AiFO Components

Regularne mycie i dezynfekcja rąk to kluczowy element profilaktyki zmniejszający ryzyko przenoszenia niebezpiecznych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Dbanie o higienę rąk ma kluczowe znaczenie w prawie każdym miejscu pracy, a zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia z bezpośrednim kontaktem z żywnością (zakłady przetwórstwa spożywczego, zaplecza kuchenne, restauracje, etc.).

ZLEW NA WYŁĄCZNIK KOLANOWYDOZOWNIK MYDŁA DZ NPLAT2 od AiFO Components chroni nas przed przenoszeniem wielu szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, wyposażony w wylewkę i wyłącznik kolanowy zabezpiecza nas przed bezpośrednim kontaktem dłoni z powierzchnią urządzenia, co uniemożliwia przenoszenie zarazków przez zanieczyszczone ręce.

ZLEW NA WYŁĄCZNIK KOLANOWY i DOZOWNIK MYDŁA wykonany jest ze stali nierdzewnej z grupy typu #AISI_304, co stanowi najlepszy wybór pod względem odporności korozyjnej.

Zachęcamy także do sprawdzenia innych zestawów umywalkowych i dozowników mydła od AiFO Components. Więcej o naszej ofercie: www.aifo.pl

#handwash #handwashbasin #soapdispenser #dozwonikmydła #nplat2 #aifocomponents #components #gastronomycomponents #gastronomy #gastronomia #horeca #bhp #higiena #hygiene #cleanness #czystość #neutralfurnitures #cleanhands #wirus #zasady #profilaktyka

4636+ produktów

Ilość produktów

+1 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

12 lat

Doświadczenia na rynku