0

AIFO NA 24H CHARYTATYWNYM BIEGU GÓRSKIM!

Już w ten weekend 3-4 września 2022 odbędzie się druga edycja 24h Charytatywnego Biegu Górskiego organizowanego przez lokalną fundację Auxilium. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia.

Termin i miejsce wydarzenia

24h Charytatywny Bieg Górski odbędzie się w Bochni w parku Uzbornia. Start zawodników zaplanowano na sobotę 3 września na godzinę 11. Zakończenie biegu odbędzie się o godz. 11 w niedzielę. Bieg odbywać się będzie po pętli wynoszącej ok. 1 km w stylu anglosaskim prowadzącej leśnymi ścieżkami.

Jest to doskonała możliwość na kibicowanie zawodnikom i bycie w centrum akcji. My również pojawimy się na biegu, by wspierać i motywować zawodniczki z drużyny Crazy Running Ladies oraz zawodników z innych drużyn.

Tym bardziej czujemy się częścią tego wydarzenia, ponieważ w skład drużyny Crazy Running Ladies wchodzą nasze koleżanki. Zachęcamy do dopingu i wypatrywania różowych koszulek!

Wydarzenia towarzyszące

Podczas Charytatywnego Biegu Górskiego nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących. W sobotę odbędzie się piknik ekologiczny, który będzie bogaty w atrakcje dla dzieci. To dobra okazja, aby przybyć na Uzbornię całymi rodzinami. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na plakacie.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania i wsparcia tej wspaniałej inicjatywy. Do zobaczenia!

6000+ produktów

Ilość produktów

+3 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

14 lat

Doświadczenia na rynku