0

W nadchodzącym roku przygotuj się na zmiany – wchodzi w życie PRAWO DO NAPRAWY

2020 może być przełomowy dla branży komponentów do produkcji mebli i urządzeń chłodniczych dla sektora HoReCa i branży RETAIL w Europie. Wszystko przez najnowsze regulacje prawne, które wchodzą z początkiem Nowego Roku.

W związku z kryzysem klimatycznym Unia Europejska postanowiła rozprawić się ze sprzętem słabej jakości, który po upływie gwarancji był do wyrzucenia. Od października bieżącego roku już obowiązują przepisy wymuszające na producentach #AGD i #RTV udostępnianie dokumentacji technicznej i części zamiennych serwisantom.

Unia Europejska idzie o krok dalej i zwraca uwagę, że produkowane sprzęty mają charakteryzować się: energooszczędnością, bezpieczeństwem i nadawać się do naprawy.

AiFO Components wychodząc naprzeciw regulacjom unijnym i wyzwaniom współczesności wprowadza te najnowocześniejsze rozwiązania w swoich produktach przeciwstawiając się trendom wyrzucania sprzętu, który wyczerpuje zasoby naturalne i opróżnia kieszenie konsumentów. Konstruując urządzenia i meble przy użyciu komponentów od #AiFO mają Państwo pewność najwyższej jakości wykonania.

#prawodonaprawy #righttorepair #components #komponenty #thinkgreen #ekologia #ecology #saveenergy #horeca #retail #uniaeuropejska #ue #europeanunion #europeanlaw

W nadchodzącym roku przygotuj się na zmiany – wchodzi w życie PRAWO DO NAPRAWY
4636+ produktów

Ilość produktów

+1 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

12 lat

Doświadczenia na rynku