0

AiFO Components znalazł się w gronie najlepszych – Laureatów Diamentów Forbesa 2020!

Początek tego roku obfituje w wyjątkowe wydarzenia dla naszej firmy. AiFO Components właśnie dołączyła do grona firm uhonorowanych przez magazyn Forbes i stała się Laureatem prestiżowej nagrody przyznawanej corocznie przez magazyn - Diamenty Forbesa 2020.


Znaleźliśmy się wśród przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. Lista Diamentów Forbesa jest opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Szczegóły metodologii wyceny przedsiębiorstw oraz pomiaru wzrostu ich wartości zostały opracowane przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu
z redakcją magazynu Forbes. Wśród kluczowych kryteriów, znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2015-2018, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.


Ogłoszeniu wyników rankingu będzie towarzyszyć cykl kilkunastu regionalnych spotkań z właścicielami i prezesami firm z czołówki zestawienia. Spotkania, połączone z uroczystymi galami, odbędą się w największych miastach Polski, w okresie od marca do czerwca 2020 roku.


W imieniu wszystkich Pracowników AiFO Components serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i za zaufanie do naszej oferty.

#diamenty2020 #diamentyforbesa #forbespolska #forbes.pl #forbes #awards #nagroda #aifo #aifogroup #aifocomponents

AiFO Components znalazł się w gronie najlepszych – Laureatów Diamentów Forbesa 2020!
4636+ produktów

Ilość produktów

+1 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

12 lat

Doświadczenia na rynku