0

Zawiasy dopasowane do Twoich potrzeb

ZAWIASY od AiFO Components to dla nas szczególna grupa produktowa, dla której wdrażamy elementy cechujące się nowymi funkcjonalnościami, przy jednoczesnym udoskonalaniu już istniejących. Nasze ZAWIASY sprawdzają się idealnie przy konstruowaniu mebli oraz urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, m.in. szaf, regałów, stołów chłodniczych i mroźniczych, lad, witryn, mebli neutralnych, etc.

Większość urządzeń czy mebli stacjonarnych wyposażona jest w systemy zawiasów do otwierania drzwi. W rzeczywistości ten potencjalnie prosty komponent charakteryzuje się wielofunkcyjnością i można go zastosować na wiele sposobów. Duża częstotliwość oraz szereg obciążeń statycznych i dynamicznych na jakie narażone są ZAWIASY ma wpływ na trwałość i komfort pracy całego mebla lub urządzenia. Ten istotny komponent wszystkich mebli gastronomicznych i chłodniczych poza zachowaniem odpowiedniego designu musi być trwały, gwarantować wygodny montaż i pozwalać na właściwe utrzymanie czystości przez docelowego odbiorcę.

ZAWIAS dobieramy na podstawie trzech podstawowych kryteriów, tj.:

1. RODZAJ URZĄDZENIA:

- mebel lub urządzenie chłodnicze;
- mebel lub urządzenie gastronomiczne.

2. SPOSÓB MONTAŻU:

- do wspawania;
- do przykręcania.

3. MATERIAŁ DOCELOWY:

- do szkła
- do stali
- do tworzywa sztucznego

Dodatkowym kryterium jest podział na ZAWIASY TRADYCYJNE i ZAWIASY AMORTYZUJĄCE – rozpraszające wygenerowaną energie, które możemy podzielić na: samodomykające i wolnoopadające.

ZAWIASY od AiFO Components sprawdzają się we wszystkich systemach podnoszenia, otwierania i przesuwania drzwi.

Skontaktuj się z naszymi doradcami technicznymi, którzy pomogą Ci dobrać najlepszy ZAWIAS dla Twojego urządzenia.

Poznaj naszą ofertę: https://aifo.pl/pl/1462-c73881

#zawiasy #hinges #selfclosing #slowclosing #selfclosingdoor #slowclosingdoor #ovendoorhinges #lidhinges #hingesforcoldrooms #coldrooms #freezingcabinets #komponenty #components #horeca #retail #horecacomponents #retailcomponents #meble #meblegastronomiczne #meblechłodnicze #gastronomia #gastronomy #chłodnictwo #refrigeration #refrigerationequipment #includingboilers #ovens #gastronomictable

4636+ produktów

Ilość produktów

+1 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

12 lat

Doświadczenia na rynku