0

OSŁONA PLEXI PRZED WIRUSAMI

OSŁONA PLEXI PRZED WIRUSAMI od AiFO Components

 

OSŁONA PLEXI od AiFO Components – ZACHOWAJ BEZPIECZNY DYSTANS PRZED WIRUSAMI, A NIE PRZED LUDŹMI.

 

Niebezpieczne wirusy przedostają się do organizmu drogą kropelkową. OSŁONA PLEXI od AiFO Components to niewidzialna tarcza, która chroni przed niebezpiecznym wpływem wirusów osoby najbardziej narażone. Idealnie sprawdza się w takich miejscach jak: okienka kasowe, apteki, sklepy i inne miejsca publiczne, gdzie ważny jest bezpośredni kontakt z Klientami.

 

  • DOSTĘPNE NA WYMIAR. W AiFO Components ważne jest to, żeby dopasować się do Ciebie, dlatego nasze osłony są produkowane według Twoich indywidualnych potrzeb (możliwość wycięcia dowolnych kształtów i perforacji).
  • STABILNA KONSTRUKCJA. Nasi konstruktorzy zadbali o to, aby OSŁONY PLEXI cechowały się prostotą. Gwarantowany łatwy montaż i wygoda w utrzymaniu czystości.
  • TRANSPARENTNOŚĆ 96%. Osłona wolnostojąca jest na tyle transparentna, że prawie jej nie widać, dzięki temu zachowasz dystans dla niebezpiecznych wirusów, a nie dla swoich Klientów.
  • SZYBKA DOSTAWA. Błyskawiczna wysyłka po zaprojektowaniu i wykonaniu odpowiedniej OSŁONY PLEXI.
  • NAJLEPSZA CENA. Optymalizując procesy produkcyjne, dbamy o to by nasza oferta była konkurencyjna.
  • PRODUKT POLSKI. Kupując OSŁONY PLEXI od AiFO Components wspierasz polską przedsiębiorczość, ponieważ nasz produkt w 100% wyprodukowany jest w Polsce.

 

Specyfikacja techniczna DO POBRANIA .pdf

 

#aifo #aifocomponents #aifogroup #plexi #osłonaplexi #ochrona #safety #dezynfekcja #disinfection #higiena #hygiene #profilaktyka #apteka #pharmacy #sklep #shop #supermarket #design #inox #office #openoffice #odmrażanie #odmrażaniegospodarki #wybieram590 #tarcza

OSŁONA PLEXI PRZED WIRUSAMI
4636+ produktów

Ilość produktów

+1 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

12 lat

Doświadczenia na rynku