0

STACJA HIGIENICZNA DZ-HGST1SET

STACJA HIGIENICZNA DZ-HGST1SET od AiFO Components

STACJA HIGIENICZNA DZ-HGST1SET to zestaw stojaka z dozownikiem łokciowym oraz z pojemnikiem do żelu dezynfekcyjnego lub mydła w płynie. Nasz produkt, to idealne rozwiązanie, które sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważna jest dezynfekcja i higiena (biuro, sklep, apteka, etc.).

NAJWAŻNIEJSZE W TYM MOMENCIE TO ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA & HIGIENY W ŚRODOWISKU PRACY. Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników i zapewnij łatwy dostęp do środków dezynfekcyjnych w miejscu pracy lub innej przestrzeni publicznej, gdzie dochodzi do częstych kontaktów pośrednich lub bezpośrednich. Tylko natychmiastowe wykorzystanie środków dezynfekcyjnych pomaga w ochronie przed zarażeniami.

STACJA HIGIENICZNA od AiFO Components, to:

• NAJLEPSZA CENA NA RYNKU. Optymalizując procesy produkcyjne, dbamy o to by nasza oferta była konkurencyjna.

• WYSOKA JAKOŚĆ. Kupując naszą STACJĘ SANITARNĄ mają Państwo pewność, że kupujecie produkt na lata. Stabilna i solidna konstrukcja stojaka gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia.

• MOBILNOŚĆ. Korzystaj ze stojaka wraz z dozownikiem, wszędzie tam gdzie potrzebujesz i postaw go tam, gdzie jest potrzebne w danym momencie. Dodatkowo, na życzenie Klienta zapewniamy możliwość montażu kółek.

• NEUTRALNY DESIGN. Estetyka i prostota sprawia, że STACJA SANITARNA dopasuje się do każdej przestrzeni. Nie rzuca się w oczy i nie „szpeci” przestrzeni, co pozytywnie wpływa na wystrój Twojego biura lub innej przestrzeni publicznej.

• DOSTĘPNOŚĆ OD RĘKI. Wszystkie nasze STACJE HIGIENICZNE wysyłamy do Klienta od razu po zaksięgowaniu (wysyłka 24 h).

• PRODUKT POLSKI. Kupując STACJE HIGIENICZNE od AiFO Components wspierasz polską przedsiębiorczość, ponieważ nasz produkt w 100% wyprodukowany jest w Polsce.

PODSTAWOWE INFORMACJE TECHNICZNE:

Trzy warianty kolorystyczne STOJAKA: ciemno-szary, biały lub wykonany ze stali nierdzewnej.
Wymiar podstawy: 350 x 425 mm
Wysokość: 1200 mm

Specyfikacja techniczna DO POBRANIA .pdf

#aifo #aifocomponents #aifogroup #stacjasanitarna #sanitarystation #soapdispenser #dozownikmydła #dezynfekcja #disinfection #higiena #hygiene #profilaktyka #apteka #pharmacy #sklep #shop #supermarket #design #inox #office #openoffice #odmrażanie #odmrażaniegospodarki #wybieram590

STACJA HIGIENICZNA DZ-HGST1SET
4636+ produktów

Ilość produktów

+1 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

12 lat

Doświadczenia na rynku