0

[SILIKONOWE PRZEWODY GRZEWCZE]

Przewody grzewcze o stałej mocy znajdują swoje podstawowe zastosowanie w chłodnictwie przemysłowym, zwłaszcza w chłodniach. Są to kable dwużyłowe o tej samej mocy na metr: sekcję grzewczą można łatwo zidentyfikować dzięki punktom połączeń oznaczonych czarną linią ciągłą w odstępach co 500 mm.

Dostarczany jest na rolkach o długości 100m - 250m - 500m. Może być wyposażony w zewnętrzny oplot metalowy zapewniający dodatkową ochronę mechaniczną i uziemienie kabla.

Szeregowy kabel grzejny jest zwykle instalowany w domowych i przemysłowych urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych. Wulkanizowana mufa oraz wbudowana zimna część zapewniają przewodowi wodoodporną konstrukcję, która umożliwia jego montaż bezpośrednio wewnątrz rurociągów.

Dostarczany jest już przycięty na wymiar i gotowy do użycia: jego długość nie może zostać skrócona przez użytkownika końcowego.

Więcej o silikonowych przewodach grzewczych od @AiFO Components: https://bit.ly/33VBEP3

Poznaj nasze komponenty: www.aifo.pl

#przewódgrzewczy #przewodygrzewcze #silikonowyprzewódgrzewczy #siliconeheatingcable #heatingcable #cable #heater #refrigeration #chłodnictwo #elementgrzejny #aifocomponents #components #component #komponenty

4636+ produktów

Ilość produktów

+1 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

12 lat

Doświadczenia na rynku