0

O nas - AiFO Produkcja

Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja drzwi oraz komponentów do produkcji mebli chłodniczych dla sieci handlowych i gastronomii jak również komór chłodniczych. Posiadamy własny zespół inżynierów i techników oraz centrum rozwojowe – to właśnie dlatego jesteśmy w stanie regularnie wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, usprawnienia i technologie. Dzięki pozycji wiodącego na rynku producenta drzwi i komponentów, możemy zaoferować naszym klientom produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, bardzo szybki termin realizacji oraz najlepsze ceny.

Mocne strony AiFO

To co z pewnością wyróżnia firmę AiFO na rynku, to kompleksowa, elastyczna i partnerska obsługa klientów na każdym etapie współpracy. Doświadczony zespół handlowy z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich informacji, w fachowy sposób doradzi w doborze asortymentu oraz zapewni niezbędne wsparcie techniczne. Co więcej, realizujemy głównie projekty indywidualne, dostosowane do specyficznych potrzeb konkretnych klientów.

Dysponując przestrzenią produkcyjną oraz magazynową o powierzchni 3400 m2, dla usprawnienia Państwa procesu produkcji utrzymujemy wysokie stany magazynowe gotowych komponentów, co gwarantuje natychmiastową realizację składanych zamówień. Podczas procesu produkcji wykorzystujemy nowoczesne systemu zarządzania optymalizując każdy etap naszej produkcji. Nieustannie rozwijamy swój asortyment zgodnie z rynkowymi trendami, co w połączeniu z profesjonalną obsługą sprawia, że coraz większa grupa klientów traktuje AiFO jako sprawdzonego i zaufanego partnera w biznesie.