0

Procesy produkcyjne

Mamy wiedzę, praktyczne doświadczenie oraz możliwości tworzące nasze unikalne know-how. Doradzamy naszym Klientom w zakresie wyposażenia, dobierając efektywne rozwiązania i produkty.

Naszą produkcję opieramy o nowoczesne technologie produkcyjne, które zapewniają wysoką jakość i standard wytwarzania.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy oferujący szeroki wachlarz możliwości. Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania przemysłowe, by coraz lepiej odpowiadać na potrzeby klientów: dopasowując się do preferencji odbiorców, być przyjaznym środowisku i produkować w sposób wydajny

Oferowany asortyment jest poddawany ciągłym próbom i testom wytrzymałości. Dlatego tak ważna jest ich jakość. Szukając rzetelnego producenta należy zwrócić uwagę nie tylko na widoczną jakość wykonania, ale również na certyfikaty oraz normy jakości i bezpieczeństwa, które spełniają oferowane rozwiązania.

Przedstawienie procesu

Od pomysłu do realizacji.
Poznaj wyzwania współczesnych (…?) i dowiedz się, jak wspólnie możemy na nie odpowiedzieć.

Pomysł

Potrzeba klienta bądź jego pomysł to pierwszy etap każdego procesu produkcyjnego. Pozwól, że zajmiemy się resztą.

Technologia

Zapewniamy kompleksowe doradztwo techniczne w zakresie projektowania komponentów stosowanych w urządzeniach chłodniczych, dobierając efektywne rozwiązania i produkty.

Produkcja

W myśl filozofii Lean Management w procesie produkcji przede wszystkim stawiamy na wartościowe działania, za które klient będzie gotów zapłacić. Jakość wbudowana w proces. Wysokie kwalifikacje pracowników (inżynierów i rzemieślników) oraz rozbudowany park maszynowy. Stawiamy na ciągłe doskonalenie i rozwijanie swojego personelu.

Realizacja

Dostawy na czas i wsparcie techniczne. Dostarczamy najlepszą jakość, przy najniższych kosztach, w najkrótszym czasie i w najbezpieczniejszy sposób z szacunkiem dla człowieka.

Dział R&D

wdraża nowe rozwiązania kierując się najwyższa jakością i trwałością wyrobów. Każdy z projektowanych produktów zachowuje zgodność z wymaganymi normami oraz certyfikatami.

W utrzymaniu jakości

bezpieczeństwa i norm środowiskowych naszych procesów i technologii wspiera nas zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem (ISO 9001 oraz ISO 14 001).