Produkuj z AiFO Components – Formowanie Wtryskowe

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Poszukujesz komponentów produkowanych w procesie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych? Potrzebujesz do swojego projektu detal z dużą ilością szczegółów?

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym produkujemy komponenty najwyższej jakości. Stale rozwijamy naszą ofertę w AiFO Components.

Jeśli zależy Ci na:

  • detalach o najwyższej precyzji wykonania,
  • wykonaniu dużej ilości komponentów w krótkim czasie,
  • zabezpieczeniu stanów magazynowych dla Twojej produkcji,
  • produkcji na wyłączność,
  • realizacji własnego projektu – pełne wsparcie działu R&D we wdrożeniu dedykowanego rozwiązania,
  • szerokiej gamie produktów, dzięki czemu możesz dobrać również inne komponenty dla Twojej koncepcji,
  • zmniejszeniu kosztów i czasu dostawy.

Produkcja metodą wtrysku

Produkcja metodą wtrysku

Serdecznie zapraszamy do poznania szerokiej gamy produktów AiFO Components. Pełna oferta dostępna jest w katalogu „Hardware” oraz na naszym sklepie B2B.

Zachęcamy do zapisywania się na nasz NEWSLETTER, dzięki czemu mogą Państwo śledzić aktualne trendy oraz być na bieżąco z naszą ofertą.

Wszystkie dane: e-mail, telefon i formularz dostępne są w zakładce KONTAKT. Nasi doradcy techniczni chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.