SkillsPoland Edycja Specjalna oraz II Targi Pracy

AiFO na Targach Pracy

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Ubiegły tydzień był dla nas niesamowicie pracowity. W czwartek odbyło się duże ogólnopolskie wydarzenie – SkillsPoland Edycja Specjalna w konkurencji Chłodnictwo i klimatyzacja. Zawody miały miejsce w naszym mieście tj. Bochni w Zespole Szkół Nr 1. Następnego dnia nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz ogłoszenie wyników. W tym samym czasie trwały również Targi Pracy w których mieliśmy przyjemność wziąć udział.

SkillsPoland Edycja Specjalna

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Złoty medal i możliwość reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy w Gdańsku wywalczył dwudziestotrzyletni mieszkaniec Bochni – Krzysztof Żurek.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być partnerem tak dużego wydarzenia. Z tego miejsca pragniemy pogratulować wszystkim zawodnikom, zwycięzcy oraz organizatorom, bez których zawody nie mogłyby się odbyć.

II Targi Pracy

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w targach pracy organizowanych na terenie naszego miasta. To wydarzenie również odbywało się w Zespole Szkół Nr 1. Podczas targów nasze stoisko odwiedziło wiele osób, z którymi mogliśmy podzielić się cennym doświadczeniem oraz opowiedzieć o nas. Padło również wiele ciekawych pytań, na które z miłą chęcią udzieliliśmy odpowiedzi.

Jeśli zaciekawiła Cię oferta AiFO i chcesz poznać nas lepiej, zapraszamy do przeglądnięcia naszej strony, poznania wszystkich procesów produkcyjnych oraz odwiedzenia zakładki Kariera.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń (zdjęcia organizatora, Powiatu Bocheńskiego oraz własne).

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.