Spotkajmy się na targach EuroShop 2023!

AiFO Components będzie obecne na kolejnej edycji targów EuroShop. Zapraszamy już od 26 lutego do 2 marca 2023!
Mapka przedstawiająca miejsce znajdowania się stoisko AiFO Components na targach EuroShop

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Już teraz z entuzjazmem oznajmiamy, że AiFO Components będzie obecne na kolejnej edycji targów EuroShop 2023. Odbędą się one już za około tydzień. Zaczynamy 26 lutego i będziemy czekać na Państwa do dnia 2 marca 2023.

Team AiFO Components nie może się już doczekać, aby zaprezentować nasze bestsellery i nowości produktowe!

EuroShop 2023 – gdzie odbędzie się wydarzenie?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska, które znajdować się będzie w hali 15 na stanowisku D59 w budynku Messe Düsseldorf.

Przygotowaliśmy mapkę, która ułatwi wszystkim bezproblemowe dotarcie do nas. Zachęcamy skorzystanie z niej wszystkim, którzy zastanawiają się w jaki sposób dotrzeć na targi Euroshop.

Targi EuroShop – bezpośrednie spotkania z ekspertami

Obecność na targach to doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie pokażemy i opowiemy o naszych rozwiązaniach i produktach oraz porozmawiamy o branży chłodniczej. Spotkanie twarzą w twarz to również świetna możliwość wymiany spostrzeżeń na inne ciekawe tematy.

Ponadto na odwiedzających czeka wiele interesujących wydarzeń i wystąpień przygotowanych przez organizatorów EuroShop. Lista wydarzeń towarzyszących oraz pełna agenda dostępna jest na stronie organizatora. Dostępne są tam również interaktywne plany obiektów, dzięki którym można szybciej trafić do naszego stoiska i łatwiej odnaleźć interesujące nas miejsca.

Zachęcamy raz jeszcze do wybrania się w dniach 26.02 – 02.03 do Messe Düsseldorf, aby odwiedzić nasze stoisko zlokalizowane w hali 15 na miejscu D59.

Więcej o nas i targach EuroShop przeczytasz na stronie poświęconej wystawcom – AiFO Components na EuroShop. Jeśli poszukujesz aktualnych relacji i wiadomości, zapraszamy do obserwowania nas w mediach społecznościowych.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.