Spotkajmy się na targach Sirha Lyon 2023!

AiFO Components będzie obecne na targach Sirha Lyon 2023. Zapraszamy gorąco wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska (Hala 5 Miejsce 5E98) już od 19 do 23 stycznia 2023!
Wizualizacja stoiska AiFO Components na targi Sirha Lyon 2023 wraz z przykładowymi komponentami

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Pozostał już tylko tydzień do rozpoczęcia targów Sirha Lyon 2023. Cały nasz zespół z niecierpliwością oczekuje na interesujące spotkania i rozmowy oraz przedstawienie naszych bestsellerów i nowości produktowych.

Sirha Lyon – gdzie nas znaleźć?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas w hali 5 na stoisku 5E98 w budynku Eurexpo Lyon.

Targi potrwają od 19 do 23 stycznia. W tych dniach będziemy obecni we Francji i liczymy na Państwa liczne odwiedziny na naszym stoisku.

Targi Sirha Lyon – rozwój i bezpośredni kontakt

Obecność na targach to zawsze doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu, który jest lepszy i daje więcej możliwości. Czekamy na wiele ciekawych rozmów nie tylko z branży gastronomicznej, ale również tych zahaczających o inne tematy.

Zobacz wizualizację naszego stoiska na Sirha Lyon 2023 we Francji i odwiedź nas już 19 stycznia!

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.