UNIKALNA TECHNOLOGIA PRODUKCJI KOMÓR ZLEWOWYCH

Zbliżenie na komory zlewowe w stole gastronomicznym

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Unikalna technologia tłoczenia komór pozwala na oszczędności miejsca w transporcie oraz magazynowaniu. Wymiary i kształt komory pozwalają na wpasowanie jednego produktu w drugi, dzięki czemu zmieści się ich więcej na palecie, a zamówienie i dostawa na adres docelowy stają się bardziej opłacalne.

Dane rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo więcej przestrzeni w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Wymiary komory nie ulegają zmianie, a mieścimy znacznie więcej produktów w jednym transporcie. Zwiększa się więc znacząco dostępność towaru od ręki na naszym magazynie. Duże stany magazynowe to pewność, że wysyłka produktów do klientów jest dużo szybsza.

Unikalna technologia tłoczenia komór pozwala na oszczędność miejsca w transporcie - więcej komór mieści się na jednej palecie.
Komory zlewowe na magazynie

Stosowanie tej technologii tłoczenia komór wyeliminowało również problemy związane z odkształceniem termicznym powstającym podczas procesu zgrzewania komory. Za sprawą tej technologii końcowy produkt, czyli stół gastronomiczny wyposażony w zlewozmywak, baterie oraz akcesoria wygląda lepiej.

Komory zlewowe do wspawania

Komory zlewowe przeznaczone są do wspawania w specjalnie przygotowane do tego stoły gastronomiczne posiadające otwory montażowe. Muszą cechować się wytrzymałością nawet w najcięższych warunkach, dlatego do ich produkcji, zgodnie z normami EU, wykorzystywana jest stal kwasoodporna AISI-304 (1,4301). Sprawia to, że produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Dystrybutor komór zlewowych

Posiadamy w swojej ofercie szeroki zakres produktów do wyboru. Produkcja komór zlewowych, zlewów gastronomicznych, zlewozmywaków posiadających różne wymiary daje duże możliwości na wybór wielu wariantów dostępnych od ręki. Wszystkie produkty są w najwyższym standardzie oraz zgodne ze wszystkimi normami. Spośród innych firm nasze produkty wyróżnia: gwarancja dostępności, czyli szybsza dostawa, sprawdzona jakość materiałów oraz unikalny projekt tłoczenia i konkurencyjna cena.

Wytrzymałość

Produkty używane w branży gastronomicznej oraz przemysłowej muszą wykazywać się dużą wytrzymałością i odpornością. Sprzęt będzie wykorzystywany do pracy na dużych obrotach, często nieprzerwanie, więc nie dostanie taryfy ulgowej od użytkownika. Wszystkie elementy muszą być wykonane z niezawodnych materiałów, takich jak stal kwasoodporna.

Wykorzystanie kwasoodpornej stali nierdzewnej

Do produkcji komór zlewowych stosuje się w tym celu stal kwasoodporną AISI 304 (1,4301). Zlewy mają kontakt z różnymi substancjami znajdującymi się w kuchni. Wykonanie ze stali kwasoodpornej to ochrona zlewozmywaków przed niebezpiecznymi czynnikami, które występują w przemyśle spożywczym i chemicznym.

Dane gatunku stali AISI 304 (1,4301) to gwarancja, że stal jest niskowęglowa oraz zawiera chrom w znaczącej ilości. Niewidzialna warstwa tlenku chromu ma za zadanie zabezpieczać urządzenie przed korozją.

Wykończenie produktów – dodatkowe informacje

Komory są tłoczone na zimno lub na gorąco. W zależności od sposobu tłoczeniu komory mogą mieć wykończenie matowe lub elektropolerowane. Te pierwsze, czyli komory wykończone matowo, szczególnie polecamy dla każdego użytkownika i klienta poszukującego estetycznie dopasowanego produktu. Blaty stołów gastronomicznych wykonywane są najczęściej ze stali szlifowanej, więc idealnie komponują się z komorami wykończonymi w sposób matowy. Takie komory lepiej pasują do każdej kuchni.

Szeroka oferta

Dostępność produktów w wielu wariantach oraz wymiarach pozwala na wybór odpowiednich komór przez klienta. Zapewnienie gwarancji niezawodności, możliwości dokupienia akcesoriów, konkurencyjna cena – to tylko niektóre z aspektów przemawiających na zaufanie naszej ofercie.

Oferujemy komory zlewowe różniące się umiejscowieniem odpływu. W naszej ofercie posiadamy:

  • komory zlewowe do wspawania lewe,
Komora zlewowa lewostronna
  • komory zlewowe do wspawania prawe,
Komora zlewowa prawostronna
  • komory zlewowe do wspawania z centralnym odpływem.
Komora zlewowa z odpływem centralnym

Jesteśmy w stanie na specjalne zamówienie wykonać także otwór przelewowy. Otwór przelewowy to wycięcie w jednej z bocznych ścian komory, które zabezpiecza przed przelaniem się wody w zlewie i zalaniem kuchni. Takie rozwiązanie podnosi znacząco bezpieczeństwo. Brak otworu przelewowego wymusza na użytkowniku większą kontrolę nad aktualnym poziomem wody.

Zlewy gastronomiczne z ociekaczem

Dla klienta poszukującego gotowego półproduktu odpowiednim rozwiązaniem będą zlewy gastronomiczne. Wykonujemy je według ściśle określonych standardów oraz wyposażone w potrzebne przetłoczenia stanowiące ociekacz.

Zlewozmywaki to wyroby odpowiednie do każdej kuchni. Do wyboru otrzymujemy wiele konfiguracji, które różni od siebie: liczba komór oraz ociekacz i strona po której się znajduje. Dostępne są pojedyncze komory z ociekaczem po lewej lub prawej stronie, podwójne komory z ociekaczem po jednej ze stron lub też podwójne komory z ociekaczami po obu stronach. Takie rozwiązania niwelują problemy zalegającej wody na ociekaczu. Tłoczony ociekacz lepiej odprowadza wodę, ponieważ spływa ona bezpośrednio do komory zlewowej. Dostępne są jednak też wersje bez ociekacza, które składają się z jednej lub dwóch komór.

Zlewy gastronomiczne posiadają tłoczony rant wodny. To dużo bardziej higieniczne rozwiązanie niż w przypadku blatów giętych z wspawanymi komorami. Dużo łatwiej wyczyścić wyczyścić zaokrąglone ranty.

Rysunek poglądowy zlewu gospodarczego z 2 komorami i 2 ociekaczami

Dostępne są także modele posiadające specjalny rant wodny – Schwallrand. W tym przypadku oprócz zlewów gastronomicznych mamy możliwość zdecydowania się również na komory zlewowe do wspawania z rantem ociekowym Schwallrand. Rant ociekowy ułatwia zachowanie czystości oraz odprowadzanie wody. W porównaniu do zwykłej komory, występuje różnica poziomów w stosunku do blatu roboczego. Takie rozwiązanie pozwala w łatwy sposób usuwać ciecz z blatu wokół komory.

Rant ociekowy Schwallrand
Rant ociekowy Schwallrand
Komora zlewowa z rantem ociekowym Schwallrand (KZ-P-5425SW L) - rysunek poglądowy
Komora z rantem ociekowym Schwallrand

Akcesoria

Do prawidłowego działania komory zlewowej wymagane są jeszcze dodatkowe elementy. Zachęcamy do zapoznania się z akcesoriami. Umożliwiamy Państwu ich dobór, dzięki posiadaniu w ofercie szerokiej gamy uzupełniających produktów.

Możliwość dokupienia od razu niezbędnych akcesoriów to duża zaleta, a zarazem wygoda. Oferujemy możliwość dobrania akcesoriów takich jak:

  • odpływ,
Odpływ (KZ-Odpływ 1 1/2'')
  • rura przelewowa,
Rura przelewowa (KZ-180)
  • odpływ z mechanizmem otwierania,
Odpływ z mechanizmem otwierania (KZ-D10-4161)
  • syfon rurowy,
Syfon rurowy (KZ-Syfon rurowy 1 1/2")
  • syfon butelkowy.
Syfon butelkowy (KZ-Syfon 1 1/2")

Oferujemy akcesoria w różnych rozmiarach. Pozwala to dopasować je do komory i miejsca w którym będą zamontowane. Do wyboru są również produkty różniące się materiałami. Tak jak w przypadku syfonu, gdzie w zależności od modelu stosuje się PCV lub mosiądz chromowany.

Mając na uwadze różne wymiary i oczekiwania klientów, komory oraz akcesoria dostępne są w różnych wariantach, które umożliwiają ich montaż w każdej kuchni.

Wybór odpowiedniego produktu

Odpowiadamy na wszystkie zapytania klientów na temat produktów. Jako czołowego dystrybutora komór zlewowych, promuje nas duża dostępność, szybka wysyłka oraz atrakcyjna cena.

Kontakt z naszymi doradcami pomaga uzyskać garść potrzebnych informacji i dokonać wyboru odpowiedniego produktu. Zapraszamy też do skorzystania z naszego sklepu B2B, gdzie mogą Państwo w łatwy sposób wybrać.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.