Hurtownia chłodnicza – AiFO Components

AiFO Components to hurtownia chłodnicza, w której stawiamy na fachowe doradztwo techniczne oraz odpowiednie i indywidualne podejście do realizowania potrzeb klienta.
Magazyn hurtowni chłodniczej AiFO Components

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Producent i hurtownia chłodnicza

Jesteśmy zarówno producentem, jak i hurtownią chłodniczą, dzięki czemu w ofercie sklepu posiadamy tysiące różnych produktów. Oferujemy niezbędne komponenty do mebli chłodniczych, mroźniczych i neutralnych, komór chłodniczych i mroźniczych, systemy drzwiowe, profile i uszczelki, systemy podnoszenia szyb, systemy odpływu skroplin, armaturę gastronomiczną, grzałki i elementy grzejne oraz inne akcesoria i części. Komponenty z naszej oferty wykorzystują ekologiczne czynniki chłodnicze, takie jak np. R290 i R744.

Duża przestrzeń magazynowa

Dysponujemy dużą przestrzenią produkcyjno-magazynową o powierzchni ponad 5000 m². Dzięki temu utrzymujemy wysokie stany magazynowe. Nawet 1,5 mln gotowych produktów na magazynie sprawia, że zapewniamy ciągłość dostaw. Przekłada się to również na szybką obsługę zamówień. Szeroka gama korzystnych cenowo produktów, brak MOQ, realizacja zamówień „na wywołanie”, doradztwo w wyborze produktów – to tylko niektóre z korzyści wynikające ze współpracy z AiFO Components.

W ofercie posiadamy również szeroką gamę akcesoriów montażowych, takich jak zawiasy, prowadnice, zawory, osłony.

Komponenty chłodnicze, elementy grzejne, akcesoria i elementy montażowe, a także szeroka gama automatyki – informacje dostępne są na stronie b2b.aifo.pl.

Doradztwo techniczne

Nasi doradcy chętnie pomogą w odpowiednim doborze produktów. Duża wiedza branżowa sprawia, że jesteśmy ekspertami w doborze sprzętu i rozwiązań chłodniczych. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i sprawną obsługę zamówień.

Zapraszamy również, aby odwiedzić nasz internetowy sklep chłodniczy – b2b.aifo.pl, który oferuje szereg korzyści. W nim:

  • łatwo wyszukasz interesujące Cię produkty,
  • sprawdzisz dostępność poszczególnych komponentów,
  • sprawnie przejdziesz przez cały proces zakupowy.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.