Produkcja drzwi chłodniczych

Jednym z głównych obszarów działalności Firmy jest produkcja drzwi chłodniczych. Wiele lat doświadczenia w produkcji oraz udoskonalania technicznego sprawia, że jesteśmy czołowym producentem najlepszych rozwiązań w tym asortymencie. Nasze systemy drzwiowe znalazły uznanie u wielu klientów na całym świecie. W ofercie znajdują się takie produkty jak: szklane drzwi chłodnicze, przesuwne drzwi chłodnicze, uchylne drzwi chłodnicze oraz uchylne drzwi mroźnicze.

Co oferujemy

Wycena drzwi

Wycena drzwi

Wycena retrofitu, czyli drzwi chłodniczych przeznaczonych do istniejących urządzeń chłodniczych odbywa się poprzez kontakt z ekspertami na stronie dotyczącej drzwi chłodniczych.

Drzwi do regałów

Drzwi do regałów

Przeszklone drzwi do regałów chłodniczych zapewniają doskonała prezencję produktów znajdujących się wewnątrz, jednocześnie gwarantując mniejsze straty cieplne i obniżenie zużycia energii.

Drzwi do komór

Drzwi do komór

Izolowane drzwi do komór chłodniczych pozwalają na łatwy dostęp do wnętrza komory chłodniczej, jednocześnie charakteryzując się wysoką szczelnością i małymi stratami cieplnymi.

Wszystkie systemy

Wszystkie systemy

Uchylne oraz przesuwne drzwi chłodnicze, drzwi przesuwne Semi Vertical, izolowane drzwi do komór chłodniczych, to tylko niektóre z produkowanych przez nas drzwi chłodniczych.

Baza produktów

Zachęcamy do skorzystania z naszego systemu transakcyjnego. Oferujemy szeroki wybór produktów do komór chłodniczych, komór mroźniczych oraz sklepowych urządzeń chłodniczych.

Prace badawczo-rozwojowe w temacie produkcji drzwi chłodniczych

Zespół badawczo-rozwojowy cały czas ulepsza każdy rodzaj drzwi chłodniczych. Szukamy coraz lepszych rozwiązań w zakresie temperatur i szczelności. Ulepszamy drzwi chłodnicze zawiasowe, przesuwne oraz te wyposażone w inne systemy otwierania.

Nasi inżynierowie poszukują też coraz nowszych materiałów, które lepiej będą działać w niskiej temperaturze. Tylko dobrze dobrane części i materiały gwarantują długie lata efektywnego działania.

Proces produkcyjny

Etap projektowania

Profile do drzwi chłodniczych
To na etapie projektowania wymyślane są nowe, funkcjonalne rozwiązania. To tutaj zespół inżynierów analizuje produkty i szuka możliwości ich ulepszenia, aby wyprodukowane i gotowe do zainstalowania drzwi chłodnicze spełniały wszystkie normy i standardy.

Obróbka szkła

Obróbka szkła
Podstawowym elementem drzwi chłodniczych są szyby, które zanim będą możliwe do montażu muszą przejść kilka kroków. Szkło jest poddawane kilku procesom, m.in. jest to hartowanie, które czyni je wytrzymalszym. Jest ono również docinane na konkretny wymiar odpowiadający danemu modelowi drzwi. Szyby są również zespalane, ponieważ takie rozwiązanie zapewnia większą szczelność i lepszą termoizolację.

Obróbka profili

Obróbka profili do drzwi chłodniczych
Do stworzenia kompletnych drzwi chłodniczych, oprócz szyb, wymagane są również profile. Na tym etapie profile wykonane z PVC oraz aluminium są docinane do konkretnych wymiarów odpowiadających danemu modelowi drzwi.

Montaż drzwi

Montaż drzwi chłodniczych
Produkcja drzwi chłodniczych wymaga ich złożenia z głównych elementów jak obrobione wcześniej szkło oraz profile, a także innych niezbędnych elementów jak zawiasy drzwi chłodniczych, układy jezdne, klamki i uchwyty. Te wszystkie komponenty wymagają montażu, aby stworzyć gotowy produkt jakim jest system drzwiowy.

Pakowanie gotowych wyrobów

Zabezpieczone i gotowe drzwi chłodnicze
Szklane drzwi chłodnicze wymagają odpowiedniego zabezpieczenia w transporcie oraz przechowywaniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć w prawidłowy sposób nasze systemy drzwiowe. Duże doświadczenia pozwala nam to zrobić w odpowiedni sposób, a całe drzwi chłodnicze docierają do klienta w nienaruszonym stanie.

Podsumowanie procesu produkcyjnego

Produkcja drzwi chłodniczych to proces składający się z wielu czynności i zadań wykonywanych przez naszych pracowników. Drzwi chłodnicze, oprócz samej ramy, wypełnienia i szkła, składają się z wielu mniejszych elementów. Prawidłowy montaż poszczególnych części jest niezmiernie ważny, aby drzwi były odpowiednio szczelne oraz zostały wyposażone we wszystkie potrzebne komponenty.

Park maszynowy

Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy

Drzwi chłodnicze oraz mroźnicze produkujemy w naszym rozbudowanym parku maszynowym. Nowoczesny sprzęt jest gwarancją, że wszystkie drzwi wykonane są w najwyższym standardzie. Do produkcji drzwi chłodniczych wykorzystujemy różne materiały, które dobieramy w zależności od przeznaczenia drzwi oraz temperatury w której będą wykorzystywane. Drzwi zawiasowe, drzwi mroźnicze zbudowane z blachy stalowej ocynkowej lub stali nierdzewnej to przykłady zastosowania różnych materiałów.

Design & Re-design

Systemy drzwiowe z nowoczesnym designem.

Rożne modele

Produkcja drzwi przesuwnych oraz uchylnych.

Szybki retrofit

Łatwa adaptacja do gotowych mebli chłodniczych.

Doświetlone produkty

Możliwość montażu oświetlenia LED.

Gotowe do montażu

System drzwiowy w kompletnej ramie.

Zalety

Oszczędność na energii elektrycznej

aż do 50% mniejsze zużycie energii po zamknięciu urządzenia chłodniczego.

Możliwy Re-design istniejącego sklepu

systemy drzwiowe mają szerokie możliwości adaptacji do montażu w gotowych regałach, tzw. retrofit.

Ekonomiczne rozwiązanie

aż do 50% mniejsze zużycie energii po zamknięciu urządzenia chłodniczego.