Produkcja skraplaczy

Wiodącym asortymentem w produkcji oferowanej przez Naszą Firmę dla branży chłodniczej są skraplacze. Jednym z głównych komponentów do produkcji skraplaczy jest karbowana rura miedziana. Dzięki temu nasze wymienniki gwarantują wysokie parametry użytkowe, w porównaniu do innych oferowanych na rynku przy podobnych gabarytach. Zastosowanie różnych rozwiązań technicznych w zakresie doboru silników i śmigieł, daje nam możliwość budowy rozwiązań o różnej wydajności dla szerokiej gamy urządzeń chłodniczych i niskotemperaturowych.

Skraplacze pojedyncze

Skraplacze pojedyncze

Skraplacze pojedyncze przeznaczone do małych urządzeń chłodniczych dostępne są w wersjach o różnej mocy oraz z różnym silnikiem, który wybiera klient.

Skraplacze podwójne

Skraplacze podwójne

Skraplacze podwójne przeznaczone do urządzeń chłodniczych dostępne są w wersjach o różnej mocy oraz z różnymi silnikami, które wybiera sam klient.

Silniki skraplacza

Silniki skraplacza

W naszej ofercie dostępne są silniki do skraplaczy różnych producentów. W zależności od wymagań klientów oferujemy silniki EC, YZ, EBM.

Osprzęt skraplacza

Osprzęt skraplacza

Niezbędny osprzęt skraplacza: śmigło wentylatora w wersji ssącej lub tłocznej, pierścień oraz osłona wentylatora, dostępny jest również jako pojedyncze części.

Baza produktów

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skraplaczy. Posiadamy w ofercie skraplacze pojedyncze, skraplacze podwójne, skraplacze grawitacyjne oraz szeroką gamę innych komplementarnych produktów.

Produkcja skraplaczy - prace badawczo-rozwojowe

Stale rozwijamy i ulepszamy nasze rozwiązania oraz asortyment, aby zapewniać klientom najwyższy poziom wsparcia w realizacji projektów własnych oraz najwyższą jakość produkowanych przez nas rozwiązań. Ciągle poszerzamy ofertę skraplaczy o aktualne trendy panujące na rynku, stając tym samym naprzeciw oczekiwań wielu klientów.

Proces produkcyjny

Produkcja wymienników

Powierzchnia wymiennika ciepła
Pierwszym krokiem jest stworzenie bazy pod cały skraplacz. Taką bazą w przypadku tych urządzeń jest wymiennik. Wyprodukowane wymienniki trafią na kolejne kroki produkcji skraplaczy lub mogą zostać sprzedane w takiej postaci.

Dobór podzespołów

Skraplacze z zamontowanymi osłonami, śmigłami oraz silnikami
Następny etap to kompletowanie wymaganego wyposażenia skraplacza. Osłony, śmigła wentylatora, silnik wentylatora, filtry – to elementy, które są wyposażeniem skraplacza.

Montaż

Bok skraplacza z widocznymi miedzianymi rurkami oraz lamelami
Montaż skraplaczy odbywa się z wcześniej przygotowanych podzespołów na specjalnie przygotowanej linii technologicznej, która gwarantuje precyzję i najwyższą jakość wykonania. Jednocześnie gotowe produkty są tworzone szybko, co pozwala na duże stany magazynowe i szybkie realizacje zamówień.

Gotowy produkt

Gotowy skraplacz chłodniczy
Po etapie montażu skraplacze są skręcone i gotowe do działania. Następuje ich staranne pakowanie oraz układanie w przeznaczonej dla nich części magazynu, bądź też ich natychmiastowa wysyłka w przypadku zamówień na konkretne i niestandardowe modele skraplaczy.

Podsumowanie procesu produkcyjnego

Skraplacze są ważnymi elementami urządzeń chłodniczych i każdej instalacji chłodniczej, dlatego przywiązujemy dużą uwagę do ich procesu produkcyjnego. Wszystkie elementy skraplacza są precyzyjnie zamontowane, dzięki czemu mamy pewność, że skraplacz może niezawodnie służyć dłuższy czas w naszym urządzeniu.

Zastosowanie

Gdzie stosowane są skraplacze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako producent skraplaczy. Nowoczesny park maszynowy z wydajnymi liniami technologicznymi umożliwia produkcję wielu różnych modeli skraplaczy. Skraplacze znajdują zastosowanie w wielu różnych miejscach – stoły chłodnicze, szafy chłodnicze, monobloki, maszyny vendingowe. Dlatego stawiamy na produkcję i dużą dostępność tych urządzeń, dzięki której każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Różne modele

Produkcja różnych modeli skraplaczy - pojedynczych oraz podwójnych.

Różna moc

Łatwy wybór skraplacza o pożądanej wydajności.

Różnorodność podzespołów

Możliwość wyboru marki silnika oraz średnicy śmigła.

Odpowiednie normy

Produkcja spełniająca rygorystyczne standardy.

Niezawodność

Korzystanie ze sprawdzonych i wytrzymałych materiałów.

Korzyści

Wiele rodzajów

skraplacz to produkt, który dzieli się w zależności od chłodziwa -powietrze lub woda. Te z kolei dzielą się na skraplacze różniące się konstrukcją, przez co na rynku dostępnych jest wiele różnych skraplaczy.

Nowoczesna linia technologiczna

dobrze dostosowana linia technologiczna oraz doświadczenie i wypracowane standardy w montażu skraplaczy pozwalają na produkcję nawet X skraplaczy w ciągu doby.

Spełniający wszystkie standardy

nasze skraplacze to podzespoły spełniające wymagane standardy oraz posiadające szereg różnych certyfikatów. Cechują się wysokimi klasami izolacji oraz stopniami ochrony IP.