Realizacja projektów indywidualnych

AIFO jest firmą założoną przez inżynierów dla inżynierów. Nasza kadra pracownicza wywodzi się z firm produkcyjnych, mamy bardzo duże doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i wdrażaniu do produkcji indywidualnych i dopasowanych rozwiązań technicznych dla branży producentów mebli chłodniczych oraz HoReCa. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i chętnie pomogą zrealizować Państwa projekty wspierając działania projektowe i wdrożeniowe w Państwa produkcji.

Co oferujemy

Prace badawczo-rozwojowe w temacie projektów indywidualnych

Nasz zespół badawczo-rozwojowy cały czas udoskonala obecne projekty, ulepszając parametry komponentów, ale również poprawiając ich design. Nasza pracownia sprzyja też nowym i dobrym pomysłom, dlatego czas i jakość wykonania projektu indywidualnego zadowoli każdego inwestora.

Systemy drzwiowe

Systemy drzwiowe

Produkujemy systemy drzwiowe według specyfikacji i projektu klienta, umożliwiając łatwe dopasowanie do istniejących regałów chłodniczych.

Skraplacze grawitacyjne

Skraplacze grawitacyjne

Wykonujemy skraplacze grawitacyjne według indywidualnego projektu klienta, realizujemy inne projekty własne naszych klientów.

Profile z tworzywa

Profile z tworzywa

Ekstruzja profili z tworzywa według specyfikacji i wymiarów dostarczonych przez klienta. Wykonujemy profile o niestandardowych kształtach i przekrojach.

Profile aluminiowe

Profile aluminiowe

Ekstruzja profili aluminiowych według specyfikacji i wymiarów sprecyzowanych przez klienta. Wykonujemy nawet bardzo skomplikowane projekty indywidualne.

Skonsultuj projekt

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty projektów gotowych, indywidualnych zamówień oraz komponentów na wymiar. Pomożemy zrealizować projekty branżowe, dobierzemy rozwiązania w zależności od powierzchni oraz doradzimy w zakresie materiałów.

Etapy wdrożenia

Doradztwo

Pierwszy etap to doradztwo i pomoc w pierwszych krokach tworzenia projektu indywidualnego. Nasi eksperci chętnie pomogą w zakresie dobrania odpowiednich rozwiązań, materiałów oraz wymiarów. Odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią możliwości, jakie przyniesie gotowy projekt.

Projektowanie

Na tym etapie powstaje pierwszy schemat, bądź model projektu indywidualnego. Następuje ustalenie celów projektowych, oczekiwania oraz inne potrzebne elementy. Dobrym momentem na ten etap w przypadku doboru urządzeń chłodniczych może być już etap projektu budowlanego.

Konsultacja

To czas kontaktu telefonicznego lub spotkania z inżynierami. Uzgodnione zostają dokładne warunki dotyczące wykonania prac projektowych oraz przybliżone terminy realizacji. To też ostatni moment na zmiany w specyfikacji, wymiarach oraz innych aspektach.

Prototyp

Etap w którym na bazie sporządzonego projektu powstaje prototyp. Jeśli prototyp jest zgodny z wymaganiami oraz spełnia wszystkie założenia, możliwe jest rozpoczęcie seryjnej produkcji.

Projekt indywidualny – produkcja

Do produkcji wielu elementów o innych wymiarach wykorzystujemy nasze maszyny – są to projekty typowe dla naszego przedsiębiorstwa. Posiadamy gotowe projekty, które mogą zostać dopasowane pod wymiary klienta. Oznacza to, że takie indywidualne zamówienie może zostać szybko zrealizowane. Inne projekty indywidualne wymagają większego zaangażowania czasowego ze strony naszych pracowników, dlatego czas wykonania projektu jest odpowiednio dłuższy.

Projekty i wdrożenia

Projekt indywidualny wymaga więcej uwagi ze strony naszych inżynierów od projektów gotowych. Wierzymy jednak, że nasz wysoce wykwalifikowany zespół, doświadczenie w branży oraz chęć pomocy klientom sprawią, że każdy indywidualny projekt również zostanie zrealizowany terminowo oraz z powodzeniem.

Nasze wdrożenia

Duży i nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny i rozbudowany park maszynowy w skład którego wchodzi wiele urządzeń oraz linii technologicznych. Pozwala to nam na wykonanie projektu indywidualnego prawie każdego klienta. Indywidualne zamówienie o skomplikowanej konstrukcji, duże projekty, wiele szczegółowych elementów – spełnimy te założenia i dostarczymy produkty klientom na czas.

Projekty własne

Realizujemy projekty według rysunków i specyfikacji.

Brak MOQ

Prototypuj bez ograniczeń - zamówienia od 1 szt.

Personalizacja

Personalizacja i montaż opcjonalnych akcesoriów.

Dopasowany materiał

Wykorzystanie różnych materiałów w komponentach.

Wybór powłoki ochronnej

Powłoka ochronna dopasowana do potrzeb.

Zalety

Szeroka oferta

nasza bogata gama produktów, usług oraz duże doświadczenie w branży pozwala na realizację nawet najtrudniejszych projektów..

Pełne wsparcie

pomożemy na każdym etapie projektowania, od początkowych kroków, aż do finalnej realizacji projektu.

Wspieramy proces projektowania

udostępniamy konstruktorom bazę rysunków naszych produktów, ułatwiając proces projektowania. Dokumentacja techniczna dostępna jest w najpopularniejszych formatach.