Komponenty do mebli chłodniczych

Jest to grupa produktowa, która wykorzystywana jest w urządzeniach chłodniczych wszystkich typów. Witryny, regały oraz lady chłodnicze do prawidłowego funkcjonowania wymagają potrzebnych elementów, a umożliwiają to komponenty do mebli chłodniczych.

Pobierz katalog

Skraplacze, parowniki, chłodnice

Skraplacze, parowniki, chłodnice

Skraplacze, parowniki i chłodnice to niezbędne komponenty do mebli chłodniczych. Komponenty o różnych wymiarach i wydajności mogą zostać łatwo dobrane do urządzeń o różnej wielkości.

Akcesoria chłodnicze i elektryczne

Akcesoria chłodnicze i elektryczne

Akcesoria chłodnicze i elektryczne to niezbędne komponenty do mebli chłodniczych: wentylatory osiowe, wentylatory poprzeczne, świetlówki LED, przewody przyłączeniowe oraz inne potrzebne elementy.

Grzałki i elementy grzejne

Grzałki i elementy grzejne

Grzałki i elementy grzejne to niezbędne wyposażenie mebli chłodniczych. Zapobiegają zamarzaniu, umożliwiają odparowanie skroplin oraz odszranianie parownika.

Systemy odpływu skroplin

Systemy odpływu skroplin

System odpływu skroplin to nieodzowny element każdego urządzenia chłodniczego. Tacki i rynienki ociekowe, odpływy i syfony oraz elementy grzejne odparowania skroplin pozwalają zbudować efektywny system eliminacji skroplin.

Profile do urządzeń chłodniczych

Profile do urządzeń chłodniczych

Profile do urządzeń chłodniczych produkujemy z twardego PCV w procesie ekstruzji. Posiadamy w ofercie profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych oraz inne profile i uszczelki.

Uszczelki magnetyczne zgrzewane

Uszczelki magnetyczne zgrzewane

Oferujemy uszczelki magnetyczne o różnych przekrojach, które mogą być dopasowane do szerokiej gamy urządzeń chłodniczych. Uszczelki zgrzewamy według specyfikacji dostarczonej przez klienta.

Elementy druciane, półki, szyny

Elementy druciane, półki, szyny

Elementy druciane, półki oraz szyny to komponenty ułatwiające funkcjonowanie mebli chłodniczych, pozwalające w odpowiedni sposób zagospodarować przestrzeń wewnątrz komory chłodniczej.

Zawiasy do urządzeń chłodniczych

Zawiasy do urządzeń chłodniczych

Zawiasy do urządzeń chłodniczych to grupa produktowa w skład której wchodzą: zawiasy listwowe i samodomykające o różnym kształcie, do wspawania oraz przykręcania.

Co oferujemy

Komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do urządzeń chłodniczych to bardzo ważne elementy wspomagające lub umożliwiające normalne funkcjonowanie wielu urządzeń. Oferowane przez nas akcesoria i części cechuje wysoka jakość i wytrzymałość, dlatego są to odpowiednie produkty do urządzeń chłodniczych. W naszym asortymencie posiadamy agregaty, monobloki, skraplacze, parowniki, elementy grzejne oraz wiele innych komponentów.

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.