Systemy drzwiowe

Jest to grupa produktowa w skład której wchodzą drzwi chłodnicze. Stosowane są w sklepach, gdzie znajdują zastosowanie w regałach chłodniczych oraz w komorach chłodniczych i mroźniczych. Nowoczesność oraz szczelność to aspekty, które wyróżniają nasze produkty.

Pobierz katalog

Wycena drzwi – wszystkie modele

Wycena drzwi – wszystkie modele

Produkujemy systemy drzwiowe według specyfikacji i projektu klienta, umożliwiając łatwe dopasowanie do istniejących regałów chłodniczych.

Drzwi do regału - uchylne

Drzwi do regału - uchylne

Uchylne drzwi do regałów chłodniczych to często spotykane rozwiązanie we wszystkich sklepach. Zapewniają łatwy dostęp do produktów oraz ich dobrą prezentację.

Drzwi do regału – przesuwne

Drzwi do regału – przesuwne

Systemy drzwi przesuwnych do regałów chłodniczych to chętnie stosowane rozwiązanie w wielu sklepach. Zapewniają łatwy dostęp do produktów oraz ich dobrą prezentację.

Drzwi do komór – uchylne

Drzwi do komór – uchylne

Uchylne drzwi do komór chłodniczych zapewniają wysoką szczelność, dzięki czemu cała komora działa efektywniej i zużywa mniej energii.

Drzwi uchylne OEM – PVC, aluminium

Drzwi uchylne OEM – PVC, aluminium

Drzwi uchylne OEM wykonywane są w ramie z PCV albo aluminium. Zbudowane są z wysokiej jakości hartowanego szkła podwójnego.

Drzwi przesuwne w ramie PVC

Drzwi przesuwne w ramie PVC

System drzwi przesuwnych wykonywany jest w ramie PCV. Drzwi przesuwne zbudowane są z wysokiej jakości hartowanego szkła podwójnego oraz wyposażone w system samodomykania.

Pokrywy szklane - przesuwne

Pokrywy szklane - przesuwne

Przesuwne pokrywy szklane to element wyposażenia gondol oraz wysp chłodniczych i mroźniczych. Zbudowane są z hartowanego szkła niskoemisyjnego oraz cienkiej ramki zapewniającej doskonałą widoczność produktów.

Drzwi izolowane – uchylne

Drzwi izolowane – uchylne

Uchylne drzwi izolowane są izolowane pianką poliuretanową lub polistyrenem. Uszczelka magnetyczna zapewnia dokładne dopasowanie do urządzenia oraz najwyższą szczelność.

Co oferujemy

Systemy drzwiowe

Oferujemy systemy przeznaczone dla urządzeń chłodniczych spełniające najwyższe standardy i cechujące się wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. Nasze systemy drzwi zapewniają doskonałe rozwiązanie wizualne i mogą zostać dopasowane do już istniejących regałów chłodniczych (tzw. retrofit). Posiadamy szklane drzwi chłodnicze przesuwne, uchylne oraz semi vertical.

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.