Strefa wiedzy

Jaki temat Cię interesuje?

Najnowsze

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Host Milano, które odbędą się od 13 do 17 października 2023.
Prezentujemy dziś produkty z grupy komponentów do odprowadzania skroplin! Są to m.in. pojemniki odparowania skroplin, grzałki oraz rynienki ociekowe.
Zaoszczędź czas i pieniądze na gięciu rur dzięki AiFO Components📣
Odpływy, syfony oraz lejki to niezbędne komponenty wykorzystywane do odprowadzania skroplin z urządzeń chłodniczych.
Mamy przyjemność zaprezentować dziś kolejne produkty z naszej oferty! Są to gotowe systemy chłodzenia typu "plug & play", czyli monobloki chłodnicze.
Prezentujemy dziś kolejne produkty z naszej oferty! Są to jedne z podstawowych elementów układu chłodniczego – parowniki chłodnicze.
Prezentujemy kolejny nowy produkt w naszej ofercie! Są to wysokiej jakości komory zlewowe do wspawania KZ-MA.
Mamy przyjemność zaprezentować dziś kolejny produkt z naszej oferty! Są to rolety do mebli chłodniczych.
Przedstawiamy kolejną nowość produktową. Jest to system podnoszenia szyb prostych i giętych LS-Q80.
Plastry miodu stosowane są w urządzeniach chłodniczych w celu wymuszenia laminarnego przepływu powietrza.
Plastry miodu do urządzeń chłodniczych

Plastry miodu

Plastry miodu stosowane są w urządzeniach chłodniczych w celu wymuszenia laminarnego przepływu powietrza.

Czytaj więcej »

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Zobacz
nasze
katalogi

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.