Strefa wiedzy

Jaki temat Cię interesuje?

Najnowsze

Ubiegły tydzień był dla nas niesamowicie pracowity. W czwartek odbyło się duże ogólnopolskie wydarzenie – SkillsPoland Edycja Specjalna w konkurencji Chłodnictwo i klimatyzacja. Zawody miały miejsce w naszym mieście tj.
Nadszedł koniec targów EuroShop 2023, a wraz z nim czas na podziękowania i podsumowania.
AiFO Components będzie obecne na kolejnej edycji targów EuroShop. Zapraszamy już od 26 lutego do 2 marca 2023!
Oferta AiFO Components to również gięcie rur wykonywane na maszynach CNC. Nowoczesny park maszynowy, doświadczenie w branży oraz odpowiednie podejście do klienta sprawiają, że zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie
Spotkaj się z nami na targach!
AiFO Components będzie obecne na targach Sirha Lyon 2023. Zapraszamy gorąco wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska (Hala 5 Miejsce 5E98) już od 19 do 23 stycznia 2023!
AiFO Components to hurtownia chłodnicza, w której stawiamy na fachowe doradztwo techniczne oraz odpowiednie i indywidualne podejście do realizowania potrzeb klienta.
Izolowane drzwi chłodnicze i mroźnicze zapewniają bardzo dobrą izolacją termiczną i trwałość, dlatego znajdują zastosowanie w różnych meblach chłodniczych i niskotemperaturowych. Szczelne przyleganie gwarantuje magnetyczna uszczelka zamontowana w drzwiach, która
Zapraszamy gorąco do obejrzenia filmu pokazującego jak w AiFO Components produkujemy zgrzewane uszczelki magnetyczne.
AiFO na Targach Pracy

SkillsPoland Edycja Specjalna oraz II Targi Pracy

Ubiegły tydzień był dla nas niesamowicie pracowity. W czwartek odbyło się duże ogólnopolskie wydarzenie – SkillsPoland Edycja Specjalna w konkurencji Chłodnictwo i klimatyzacja. Zawody miały miejsce w naszym mieście tj. Bochni w Zespole Szkół Nr 1. Następnego dnia nastąpiło uroczyste

Czytaj więcej »
Gięcie rur CNC

Gięcie rur CNC w AiFO Components

Oferta AiFO Components to również gięcie rur wykonywane na maszynach CNC. Nowoczesny park maszynowy, doświadczenie w branży oraz odpowiednie podejście do klienta sprawiają, że zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji projektu.

Czytaj więcej »
Drzwi i fronty izolowane

Izolowane drzwi chłodnicze – producent

Izolowane drzwi chłodnicze i mroźnicze zapewniają bardzo dobrą izolacją termiczną i trwałość, dlatego znajdują zastosowanie w różnych meblach chłodniczych i niskotemperaturowych. Szczelne przyleganie gwarantuje magnetyczna uszczelka zamontowana w drzwiach, która uszczelnia drzwi izolowane z korpusem mebla chłodniczego.

Czytaj więcej »

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Zobacz
nasze
katalogi

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.