Gięcie rur CNC w AiFO Components

Oferta AiFO Components to również gięcie rur wykonywane na maszynach CNC. Nowoczesny park maszynowy, doświadczenie w branży oraz odpowiednie podejście do klienta sprawiają, że zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji projektu.
Gięcie rur CNC

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Gięcie CNC rur – przebieg procesu

Każdy proces gięcia rur rozpoczyna się od etapu projektowania. Klient dostarcza przygotowany wcześniej projekt lub przygotowują go nasi inżynierowie na podstawie wytycznych klienta. Wraz z gotowym projektem przechodzimy do kolejnego etapu procesu, a mianowicie do przygotowania programu na gięcie rur cnc.

Kolejnym etapem jest gięcie rur 2D i 3D, w zależności od projektu i specyfikacji przygotowanej przez klienta. Odrębną fazą procesu kształtowania rury jest endforming, czyli formowanie zakończeń rur umożliwiające ich łączenie. Końcówki rur mogą być kształtowane na wiele sposobów. Jednym z nich jest np. kielichowanie rur miedzianych.

Z jakich materiałów gniemy rury?

Realizujemy gięcie rur stalowych, miedzianych, rur z aluminium oraz stali nierdzewnej. Wykonujemy gięcie rur w technologii 2D oraz 3D. Posiadamy duże możliwości produkcyjne gięć i zakończeń. Parametry gięcia, jak np. promień gięcia, uzależnione są od średnicy giętej rury.

Wykorzystanie nowoczesnych giętarek CNC, zapewnia powtarzalność produkcji oraz wysoką jakość wytwarzanych elementów, gwarantując gięcie na wysokim poziomie. Zachęcamy do skorzystania z usługi gięcia rur oraz poznania całej naszej oferty.

Szeroka oferta produktów

AiFO Components w swojej ofercie posiada tysiące różnych produktów. Komponenty chłodnicze, elementy grzewcze, różne modele uszczelek i profili to tylko część oferty AiFO. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami oraz wszystkimi procesami produkcyjnymi, które realizujemy.

W razie wątpliwości zachęcamy do zadawania pytań o interesujące kwestie, na które z chęcią odpowiedzą nasi wykwalifikowani doradcy techniczni.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.