Izolowane drzwi chłodnicze – producent

Izolowane drzwi chłodnicze i mroźnicze zapewniają bardzo dobrą izolacją termiczną i trwałość, dlatego znajdują zastosowanie w różnych meblach chłodniczych i niskotemperaturowych. Szczelne przyleganie gwarantuje magnetyczna uszczelka zamontowana w drzwiach, która uszczelnia drzwi izolowane z korpusem mebla chłodniczego.
Drzwi i fronty izolowane

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Drzwi i fronty izolowane – budowa i zastosowanie

Budowa

Izolowane drzwi chłodnicze i mroźnicze składają się z korpusu wykonanego z blachy stalowej powlekanej lub lakierowanej lakierem poliestrowym, z blachy nierdzewnej lub z tworzywa sztucznego. Zewnętrzna część od wewnętrznej najczęściej oddzielana jest profilami z tworzywa sztucznego, którego zadaniem jest eliminacja mostków cieplnych. W profilu PCV zainstalowana jest uszczelka magnetyczna, której zadaniem jest zapewnienie szczelności pomiędzy wewnętrzną komorą i zewnętrzną częścią urządzenia. Płat drzwiowy wypełnia izolacja wewnętrzna wykonywana pianką poliuretanową pod wysokim ciśnieniem. Standardowo drzwi chłodnicze lub mroźnicze posiadają uchwyt, uszczelkę magnetyczną, zamek oraz zawias. Trwała konstrukcja drzwi chłodniczych zapewnia bezawaryjną pracę na długie lata. Oczywiście wysoki poziom izolacji przekłada się też na oszczędność energii elektrycznej.

Gdzie wykorzystywane są drzwi chłodnicze?

Izolowane drzwi chłodnicze znajdują zastosowanie w meblach chłodniczych, takich jak np. lady, witryny chłodnicze, gastronomiczne stoły chłodnicze i mroźnicze.

Dostępne są też inne modele drzwi izolowanych (większe wymiary, wyposażenie w zamek bezpieczny). Płyty warstwowe, z których budowane są komory chłodnicze i mroźnicze zapewniają doskonałą izolację chłodniczą.

Montaż drzwi chłodniczych

Montaż drzwi chłodniczych jest łatwy i nie wymaga specjalistycznego sprzętu do montażu niezależnie od modelu drzwi (drzwi przesuwne, drzwi uchylne, drzwi izolowane). Dzięki kompletnym systemom drzwiowym – drzwi z profilem do eliminacji mostków cieplnych, uszczelką magnetyczną, zawiasami i uchwytem, możemy zaoszczędzić czas montażu i obniżyć koszty produkcji.

Producent drzwi chłodniczych

Produkujemy różne modele drzwi chłodniczych, które znajdują zastosowanie w meblach sklepowych, gastronomicznych, komorach chłodniczych oraz mroźniczych. Drzwi chłodnicze zawiasowe, drzwi chłodnicze uchylne, drzwi izolowane, drzwi semi vertical – to niektóre z naszych modeli drzwi. Oferujemy możliwość wykonania drzwi dopasowanych do potrzeb klienta, które są wytrzymałe i trwałe oraz zapewniają niskie zużycie energii.

Szeroka oferta innych produktów

W AiFO posiadamy szeroki wybór produktów do urządzeń chłodniczych i mebli gastronomicznych. Nasza oferta, oprócz drzwi i frontów izolowanych, dodatkowo zawiera również uchylne i przesuwne drzwi chłodnicze oraz inne niezbędne komponenty chłodnicze.

Komponenty do komór chłodniczych

Oprócz izolowanych drzwi chłodniczych do komór, posiadamy w ofercie dużą ilością innych komponentów takich jak:

  • uszczelki do komór,
  • profile,
  • zawiasy drzwi chłodniczych,
  • klamki do komór chłodniczych,
  • systemy półkowe,
  • zamek bezpieczny,
  • zawory dekompresyjne.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi doradcami, którzy będą w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomogą w doborze odpowiedniego produktu, dokonają wyceny, sprawdzą dostępność oraz podadzą inne niezbędne informacje realizując Państwa zamówienie. Najprostszą formą kontaktu jest wypełnienie formularza, ale udostępniamy też adres e-mail oraz numer telefonu dla preferujących kontakt bezpośredni.

Zapraszamy do założenia konta w nowym sklepie B2B, ponieważ nasz sklep oferuje szereg korzyści. Dzięki nim z pewnością:

  • łatwo wyszukasz produkty,
  • sprawdzisz dostępność produktu,
  • sprawnie przejdziesz przez cały proces zakupowy.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.