Komponenty do mebli neutralnych

Jest to grupa produktowa, która jest skierowana głównie do obiektów gastronomicznych oraz sektora HoReCa. Komponenty posiadają wszystkie potrzebne cechy w tej branży, czyli są trwałe oraz odporne na ciężkie warunki, które występują podczas wykonywania zadań.

Pobierz katalog

Komory zlewowe i bemary

Komory zlewowe i bemary

Komory zlewowe i bemary to grupa produktowa wykorzystywana szczególnie w sektorze HoReCa. Produkty muszą być wytrzymałe, dlatego produkowane są ze stali kwasoodpornej.

Akcesoria do zlewów i inne podzespoły

Akcesoria do zlewów i inne podzespoły

Niezbędne akcesoria do zlewów pozwalają odprowadzić wodę do kanalizacji, dzięki zastosowaniu odpływów, syfonów oraz rur przelewowych.

Armatura gastronomiczna

Armatura gastronomiczna

Armatura gastronomiczna to produkty o wysokiej wytrzymałości i funkcjonalności, czyli z podstawowymi cechami pożądanymi w branży gastronomicznej.

Produkty ze stali nierdzewnej

Produkty ze stali nierdzewnej

Produkty ze stali nierdzewnej wykorzystywane są szczególnie chętnie w branży gastronomicznej. Odporność na korozję, wysoka wytrzymałość – to tylko niektóre zalety takich produktów.

Nogi regulowane

Nogi regulowane

Nogi regulowane pozwalają w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość danego mebla lub urządzenia. Szeroka oferta nóg wciskanych oraz nóg do przykręcania pozwalać każdemu znaleźć interesujący produkt.

Uchwyty i pokrętła

Uchwyty i pokrętła

Uchwyty i pokrętła to niezbędne części wielu urządzeń. W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy uchwyty wpuszczane, przykręcane oraz przyklejane.

Zawiasy do mebli neutralnych

Zawiasy do mebli neutralnych

Zawiasy do mebli neturalnych to produkty przeznaczone do tego rodzaju mebli: zawiasy listwowe i samodomykające o różnym kształcie, do wspawania lub przykręcania.

Prowadnice i systemy przesuwne

Prowadnice i systemy przesuwne

Systemy przesuwne do drzwi to kompletne zestawy pozwalające na łatwe zamykanie i otwieranie drzwi chłodniczych. Prowadnice proste lub teleskopowe to z kolei niezbędne elementy szuflad i mebli neutralnych.

Co oferujemy

Komponenty do mebli neutralnych

W naszej ofercie posiadamy różne komponenty do mebli neutralnych. W skład tej grupy produktów wchodzą akcesoria takie jak: klamki, zatrzaski, nogi, zawiasy, uchwyty, koła oraz rolki. Oprócz mniejszych elementów oferujemy również filtry do okapów, armaturę gastronomiczną, komory zlewowe, bemary oraz inne komponenty z tworzywa sztucznego, gumy i silikonu.

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.