AiFO partnerem koncertu z okazji jubileuszu 770-lecia

Miniatura plakatu z okazji jubileuszu 770 lecia

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Jesteśmy z Bochni, dlatego nie może nas zabraknąć na jubileuszu 770-lecia lokacji naszego miasta!

Jest nam miło poinformować, że AiFO Group (AiFO Components, AiFO HVACR Engineering i AiFO Glass Doors) jest jednym z głównych partnerów koncertu finałowego.

W imieniu organizatorów zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie, w którym wystąpią muzycy z Bochni oraz Małopolski. Na scenie zobaczymy, m.in. Jakuba Kuszlika, Barbarę Furmańską, Marcina Furmańskiego, Macieja Koczura, a także Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej.

Szczegóły wydarzenia:

📅 3 marca 2024r.

🕘 Godz.: 16:00

🌍 Hala Widowiskowo-Sportowa w Bochni

Darmowe bilety do odebrania są w Miejskim Domu Kultury oraz Centrum Informacji Turystycznej w Bochni.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Więcej szczegółów dostępnych jest na portalu Bochnianin.pl po kliknięciu w link: https://bochnianin.pl/…/770-wejsciowek-na-koncert…/

Plakat promujący koncert z okazji 770 lecia lokacji miasta Bochnia
Plakat promujący wydarzenie

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.