Kompletne zestawy modułowych komór chłodniczych i mroźniczych

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Kompletne zestawy modułowych komór – profesjonalne rozwiązanie do przechowywania produktów❄️

Jeśli zależy Ci na:

  • Kompletnym zestawie komory chłodniczej/mroźniczej wraz z monoblokiem, modułowym systemem półkowym i dodatkowymi akcesoriami;
  • Maksymalnym dopasowaniu komory nawet do trudno dostępnej przestrzeni;
  • Prostym montażu, który zapewni Tobie oszczędność czasu i zminimalizuje koszty pracy – montaż paneli przez 2 OSOBY bez specjalistycznej wiedzy (średnio 1h) do zbudowania całej komory;
  • Wyposażeniu komory do Twoich wymagań u nas znajdziesz szeroką ofertę komponentów do komory chłodniczej/mroźniczej;
  • Szybkiej dostawie około 7 dni roboczych;
  • Zwiększeniu oszczędności energii i zmniejszeniu CO2 – izolacja PU o grubości 100 mm;
  • Komorze dopasowanej do Twoich potrzeb – ponad 100+ konfiguracji komory (szeroka gama wymiarów, wysokości paneli oraz dodatkowe akcesoria dla komór);
  • Trwałej i odpornej na korozję podłodze – podłoga antypoślizgowa, ryflowana ze stali nierdzewnej 1.4031;
  • Łatwej i szybkiej rozbudowie komory poprzez dołożenie paneli;
  • Montażu ściany działowej w komorze.

Przykładowe zestawy kompletnych komór

Dobierz parametry komory do Twojej przestrzeni

Komora złożona z paneli modułowych

Infografika przedstawia rozłożoną komorę chłodniczą z opisanymi poszczególnymi elementami. Są to m.in.: prosty system zatrzasków CAM-LOCK, podłoga antypoślizgowa z ryflowanej stali nierdzewnej 1.4301, solidne panele modułowe, pianka poliuretanowa oraz drzwi zintegrowane z panelem.

Monobloki do komór chłodniczych i mroźniczych

Grafika przedstawia monoblok naścienny do komory chłodniczej.
Grafika przedstawia przykład zastosowania monobloku w komorze chłodniczej.

Dodatkowe akcesoria do komór – opcjonalnie

Grafika przedstawia akcesoria do komory chłodniczej: system oświetleniowy, zawór dekompresyjny, system półkowy modułowy.
Grafika przedstawia akcesoria do komory chłodniczej: drzwi uchylne DF-CC (chłodnicze) i DF-CM (mroźnicze), system półkowy SP-RS, grawitacyjny rolkowy podajnik produktów SP-TS4.

Serdecznie zapraszamy do poznania szerokiej gamy produktów AiFO Components. Pełna oferta na komory chłodnicze i mroźnicze dostępna jest w katalogu „Kompletne zestawy modułowych komór chłodniczych i mroźniczych„. Również na naszym sklepie B2B dostępne są komory oraz komponenty do komór chłodniczych i mroźniczych.

Zachęcamy do zapisywania się na nasz NEWSLETTER, dzięki czemu mogą Państwo śledzić aktualne trendy oraz być na bieżąco z naszą ofertą.

W przypadku wątpliwości, nasi doradcy techniczni chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Wystarczy wejść w zakładkę KONTAKT, aby wybrać dogodny sposób kontaktu: e-mail, telefon lub formularz.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.