Gięcie rur aluminiowych w ofercie AiFO Components

Gięcie rur CNC

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

W AiFO Components realizujemy gięcie rur aluminiowych na nowoczesnych maszynach CNC. Giętarki pozwalają na precyzyjne i w pełni powtarzalne gięcie, co przekłada się na dużą wydajność produkcji oraz wysoką jakość wykonywanych detali.

Proces gięcia rur aluminiowych

Gięcie rur aluminiowych rozpoczyna się od przesłania przez Klienta niezbędnych zdjęć detalu oraz jego wymiarów. Na bazie tych materiałów nasi specjaliści przygotowują program gięcia, który następnie jest implementowany do giętarki.

W całości ułatwiamy proces składania zamówień na gięcie rur, dlatego nie ma potrzeby wysyłania pełnej dokumentacji technicznej.

Dlaczego warto wybrać gięcie rur aluminiowych w AiFO Components?

W AiFO Components usługę gięcia rur realizujemy w naszym nowoczesnym parku maszynowym. Gięcie aluminium odbywa się na giętarkach CNC, które oferuje szereg zalet w porównaniu do standardowych metod gięcia ręcznego.

Po pierwsze, gięcie rur aluminiowych CNC to oszczędność pieniędzy i czasu, ponieważ giętarka CNC umożliwia w pełni powtarzalną i dużo szybszą produkcję w porównaniu do gięcia ręcznego.

Kolejną istotną kwestią jest eliminacja odpadów, które byłyby zmartwieniem w przypadku gięcia ręcznego. Ten rodzaj gięcia rur jest bardzo precyzyjny, co również bardzo wpływa na zmniejszenie liczby odpadów powstających w procesie gięcia.

W naszym parku maszynowym realizujemy nie tylko gięcie rur z aluminium, ale również gięcie rur stalowych, nierdzewnych oraz miedzianych. Posiadamy szerokie możliwości produkcyjne, jeśli chodzi o promień gięcia oraz średnicę giętych rur.

Jesteś zainteresowany gięciem rur z aluminium?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego dużego doświadczenia. Zapewniamy niezbędne wsparcie techniczne oraz pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

W naszej ofercie, oprócz gięcia rur aluminiowych, posiadamy również możliwości gięcia rur stalowych, miedzianych oraz ze stali nierdzewnej.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.