Nawiązanie współpracy PK i AiFO Components

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Nowy rozdział w AiFO Components

Jest nam niezmiernie miło przekazać, że 7 lutego CEO Piotr Zięcik, w imieniu AiFO Components, podpisał partnerską umowę współpracy z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Krakowskiej reprezentowanym przez Pana Dziekana prof. dr hab. Inż. Jerzego Sładka.

Współpraca oferuje szereg możliwości, ale przede wszystkim połączy praktyczne doświadczenie biznesowe z wiedzą akademicką. Wspólnie stawiamy na tworzenie innowacji o wysokiej jakości, które będą służyć zarówno rynkowi, jak i edukacji. Nasze wspólne działania przyczynią się do jeszcze większego rozwoju techniki chłodniczej.

Biznes i nauka

Synergie pomiędzy biznesem, a nauką mają kluczowe znaczenie dla dostosowania oferty dydaktycznej do dynamicznie zmieniających się potrzeb na rynku pracy. Wyspecjalizowani pracownicy w dziedzinie chłodnictwa będą pełnić kluczową rolę w przyszłości. Nasza współpraca umożliwi też biznesowi czerpanie z bogactwa doświadczeń naukowych, co przełoży się na pogłębienie wiedzy produktowej, a w szczególności udoskonalenie naszej oferty dla Klientów docelowych.

Obopólne korzyści

Ramowa umowa współpracy pomiędzy Politechniką Krakowską, a naszą firmą zakłada, m.in.:

  • organizację wydarzeń dydaktycznych, takich jak konferencje, wykłady i wycieczki branżowe,
  • prowadzenie zajęć szkoleniowych z zakresu chłodnictwa,
  • doradztwo naukowo-badawcze,
  • realizację projektów naukowo-badawczych, i in.

Dzięki współpracy studenci będą mogli odbyć praktyki i staże w AiFO Components i zdobyć cenne doświadczenie praktyczne.

Jeszcze raz dziękujemy za okazane zaufanie i z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze efekty tej obiecującej współpracy. Obiecujemy, że na bieżąco będziemy informować o naszych wspólnych projektach z Politechniką Krakowską!

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.