0

WENTYLATORY CHŁODNICZE - PRODUCENT GOTOWYCH ROZWIĄZAŃ

Wentylatory to produkty odpowiadające za ruch powietrza wynikający z różnicy ciśnień pomiędzy stroną ssawną, a stroną tłoczną. Wentylatory znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, np. chłodnictwie i klimatyzacji. Wentylatory chłodnicze wspomagają pracę urządzeń chłodniczych, zapewniając ruch powietrza w komorze chłodniczej oraz odpowiedni poziom wentylacji komory agregatu.

Wentylatory osiowe

Wentylatory osiowe to rodzaj wentylatorów, w których powietrze podczas pracy jest tłoczone w kierunku równoległym do osi wirnika. Wentylator osiowy cechuje się małym przyrostem ciśnienia, wysoką wydajnością oraz stosunkowo cichą pracą. Może działać w trybie ciągłym.

Dostępne są w wielu wymiarach: od 80x80x25 mm, aż do 120x120x38 mm. Do wyboru są również trzy wersje - wysokoobrotowa, średnioobrotowa oraz niskoobrotowa. Średnica śmigła wentylatora oraz prędkość obrotowa składają się na jego wydajność.

Ze względu na rodzaj przyłącza w ofercie posiadamy dwie wersje wentylatorów osiowych :

  • wentylatory osiowe z przewodem przyłączeniowym,

  • wentylatory osiowe z pinami przyłączeniowymi.

Wentylatory osiowe - wersja z przewodem przyłączeniowym oraz z pinami przyłączeniowymi

Wentylatory poprzeczne - promieniowe

Wentylatory poprzeczne to takie w których ruch powietrza jest prostopadły do osi wirnika. Wentylator zasysa powietrze w części ssawnej, które następnie przepływa przez środek wirnika, by finalnie zostać wyrzucone z dużą prędkością w części tłocznej. Cicha praca oraz niewielki rozmiar sprawiają, że wentylatory poprzeczne są często stosowane w małych urządzeniach chłodniczych oraz klimatyzacji.

Produkty dostępne są w wielu wariantach różniących się mocą, wymiarami oraz usytuowaniem silnika.

Wentylator poprzeczny promieniowy

Zespół wentylatora z okablowaniem

Wentylatory chłodnicze SKW-ECOPACK to zespół wentylatorów osiowych, w których śmigło może mieć średnicę nawet 300 mm.

Dostępne są w różnej konfiguracji dostosowanej do potrzeb klienta. Do wyboru są między innymi: średnica śmigła, pierścienia oraz osłony. Dodatkowo odbiorca w zależności od wielkości zestawu i ilości wentylatorów, określa ilość punktów przyłączeniowych, dobiera długości przewodów pomiędzy poszczególnymi punktami oraz wybiera długość głównego przewodu przyłączeniowego.

Zespół wentylatora SKW-ECOPACK

Zespół wentylatorów to gotowy do montażu produkt, którego nie musimy sami kompletować -to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Gotowy do montażu zespół to duże ułatwienie dla odbiorcy, jak również pewność, że wszystkie elementy zespołu wentylatora będą prawidłowo dobrane.

Wentylatory chłodnicze - producent i dystrybutor gotowych rozwiązań oraz części

W naszej ofercie znajdują się produkty, które umożliwią zapewnienie prawidłowej wentylacji w urządzeniach chłodniczych:

  • wentylatory osiowe,

  • wentylatory poprzeczne,

  • gotowy zespół wentylatora z okablowaniem,

  • silniki wentylatorów,

  • śmigła - w wersji ssącej oraz tłocznej,

  • osłony,

  • pierścienie,

  • przewody przyłączeniowe.

Kontakt z doradcami

Skorzystaj z pomocy naszych doradców, którzy w kompleksowy sposób dobiorą poszczególne elementy na potrzeby konkretnych instalacji. Na zapytanie dostępne są również inne modele oraz usługi, jak w przypadku wentylatorów poprzecznych - opcjonalny montaż nagrzewnicy.

Bądź na bieżąco

Zachęcamy również do zapisania się do newslettera, za pośrednictwem którego będą Państwo informowani o nowych produktach w naszej ofercie.

6000+ produktów

Ilość produktów

+3 000 000 zamówień

Ilość zrealizowanych zamówień

45+ krajów

kraje sprzedaży

14 lat

Doświadczenia na rynku