SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH CHILLVENTA 2022!

AiFO Components będzie obecne na kolejnej edycji targów Chillventa. Zapraszamy od 11 do 13 października 2022!
Wizualizacja stoiska AiFO Components na targach Chillventa 2022

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Już teraz z entuzjazmem oznajmiamy, że AiFO Components będzie obecne na kolejnej edycji targów Chillventa, które odbędą się za niecałe dwa miesiące. Zaczynamy 11 października 2022 i będziemy czekać na Państwa do dnia 13 października.

Team AiFO Components już nie może się doczekać, aby zaprezentować bestsellery i nowości produktowe!

Gdzie nas znaleźć?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska, które znajdować się będzie w hali 9 na stanowisku 9-247 w budynku Nuremberg Exhibition Centre.

Targi Chillventa – bezpośredni kontakt z ekspertami

Powrót targów po przerwie spowodowanej pandemią to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z nami. To również szansa do porozmawiania o nowościach z branży chłodniczej, przyszłych rozwiązaniach oraz kierunku w którym rozwija się branża. Rozmowa twarzą w twarz to nie tylko idealny sposób na pokazanie działania naszych rozwiązań. To również możliwość luźnej rozmowy na wszystkie ciekawe tematy z branży chłodniczej.

Więcej o nas i targach Chillventa przeczytasz na stronie poświęconej wystawcom.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.