Szynoprzewody i listwy LED od AiFO Components

Grafika przedstawiająca szynoprzewody i listwy LED, poniżej na grafice hasło "Przyspiesz proces montażu z szynoprzewodami i listwami LED od AiFO Components"

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Szynoprzewody i listwy LED to gotowe sety dopasowane do Twojego urządzenia. Przyspieszenie procesów montażu, elastyczność rozwiązania, czy też trwałość, to tylko niektóre z zalet szynoprzewodów od AiFO Components.

Jeśli zależy Ci na:

  • Przyspieszeniu procesów montażu – łatwa i szybka instalacja bez ingerencji w urządzenie, dzięki taśmie dwustronnej lub zaczepom magnetycznym,
  • Dopasowaniu do Twojego urządzenia – wymiary na życzenie klienta,
  • Elastyczności rozwiązania – dzięki płynnej regulacji wtyków (bez narzędzi),
  • Wygodzie użytkowania – regulacja wysokości półek bez konieczności przerabiania systemu zasilania,
  • Trwałości i niezawodności – przewody zakończone korowaniem; pocynowane,
  • Niezbędnych certyfikatach – RoHS, CE,
  • Wspieraniu producentów europejskich – produkt Polski.

Schemat zastosowania szynoprzewodów w regale sklepowym

Schemat zastosowania szynoprzewodów w regale sklepowym
Szynoprzewody – schemat zastosowania w regale sklepowym

Zachęcamy również do zapoznania się z powyższą tabelą przedstawiająca różne modele szynoprzewodów wraz z ich danymi technicznymi.

Aluminiowe listwy LED

Tabela przedstawiająca parametry techniczne aluminiowych listw LED
Tabela przedstawiająca dane techniczne aluminiowych listw LED

Set dopasowany do Twojego urządzenia

Grafika przedstawiająca szynoprzewody oraz aluminiowe listwy LED
Szynoprzewody oraz aluminiowe listwy LED – dopasowane wymiary na życzenie klienta

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne zespołu AiFO Components dla na każdym etapie projektu. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiednich komponentów i rozwiązań. Pomożemy również w realizacji zamówienia.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami oraz do korzystania z naszego sklepu B2B, gdzie w łatwy sposób można wyszukać i dobrać odpowiednie produkty do swoich potrzeb. Platforma B2B daje również możliwość łatwego dostępu do zdjęć i grafik prezentujących poszczególne produkty.

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.