Targi Host Milano 2023

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej oraz tekstowej z naszego stoiska na targach Host Milano, które odbywały się od 13 do 17 października 2023.
Host Milano 2023 - zespół AiFO Components

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera i powiadomimy Cię o nowych artykułach.

Pragniemy podziękować wszystkim odwiedzającym za poświęcony czas i nasze spotkanie na targach Host Milano 2023. Bardzo się cieszymy się, że mogliśmy porozmawiać, wymienić ciekawe spostrzeżenia i lepiej się poznać.

Głęboko wierzymy, że powrócimy do rozmów przy najbliższej okazji i spotkamy się na kolejnych zbliżających się wydarzeniach.

Tym, którym nie udało się dotrzeć na nasze stoisko lub byli całkowicie nieobecni na Host Milano, pragniemy zaprezentować choć fragment naszego stoiska:

Szafa chłodnicza skonstruowana z przeźroczystej plexi, wraz z komponentami AiFO. Doskonale ukazuje zastosowanie m.in. dla uszczelek magnetycznych, profili PCV, drzwi chłodniczych, czy elementów układu chłodniczego

Modułowa komora chłodnicza, wraz z kompletnym wyposażeniem i możliwością wejścia do środka. Pozwalało to przyjrzeć się dokładnie poszczególnym elementom i detalom (wzmacniana podłoga, system półkowy SP-K). W komorze chłodniczej został zamontowany monoblok do komór chłodniczych. Cieszy się on dużym zainteresowaniem, ze względu na rozwiązanie zamknięte w jednej obudowie (Plug & Play). Zobacz kartę modułowej komory chłodniczej i monobloku do komór – POBIERZ

Oprócz monobloku do komór chłodniczych, na stoisku AiFO Components prezentowaliśmy monobloki do innych zastosowań, m.in. monoblok do stołu chłodniczego, monoblok do szafy chłodniczej.

Ponadto prezentowaliśmy nasze uszczelki magnetyczne oraz wiele innych komponentów, które również cieszył się dużym zainteresowaniem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu e-mail lub poprzez formularz kontaktowy. Zachęcamy też wszystkich do śledzenia aktualności AiFO Components oraz skorzystania z naszego sklepu B2B.

Zachęcamy do pobrania katalogów poniżej!

        

 

Base connaissance

Zobacz
nasze
katalogi

Piktogram prezentujący nowości produktowe

Nowości produktowe

Nowości to grupa produktowa w skład której wchodzą nowe komponenty oraz rozwiązania. Jest regularnie aktualizowana, ponieważ staramy się być na bieżąco z nowymi technologiami oraz obowiązującymi trendami rynkowymi.
Piktogram prezentujący systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb

Systemy podnoszenia szyb do urządzeń chłodniczych, takich jak lady chłodnicze, pozwalają na łatwy dostęp do produktów, jednocześnie prezentując je w doskonały sposób. Znajdują się tutaj kompletne zestawy oraz inne potrzebne elementy.
Piktogram prezentujący komponenty do komór chłodniczych

Komponenty do komór chłodniczych

W skład komponentów do komór chłodniczych wchodzą produkty umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie komory chłodniczej. Są to m.in. drzwi chłodnicze, systemy półkowe, profile, uszczelki, zawiasy, klamki oraz zawory dekompresyjne.
Piktogram prezentujący systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe AiFO

Systemy drzwiowe to produkowane przez nas rozwiązania do urządzeń chłodniczych. W skład tej grupy wchodzą: szklane drzwi chłodnicze do regałów chłodniczych w wersji uchylnej oraz przesuwnej, Semi Vertical oraz drzwi do komór chłodniczych.
Piktogram prezentujący profile do mebli chłodniczych

Profile do mebli chłodniczych

Profile powstają w procesie ekstruzji i wykonywane są z wielu tworzyw sztucznych. Umożliwia to różne zastosowanie i przeznaczenie. W naszej ofercie posiadamy profile do eliminacji mostków cieplnych, profile drzwiowe, profile do pokryw szklanych, profile do lamp, listwy cenowe oraz inne profile i uszczelki.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli chłodniczych

Komponenty do mebli chłodniczych

W skład komponentów do mebli chłodniczych wchodzi wiele podzespołów, które są kluczowe do prawidłowego działania urządzeń chłodniczych. Skraplacze, parowniki, sprężarki – to one umożliwiają utrzymywanie niskich temperatur.
Piktogram prezentujący komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych

Komponenty do mebli neutralnych to produkty dla sektora HoReCa, głównie do gastronomii. W skład tej grupy produktowej wchodzi m.in. armatura gastronomiczna, komory zlewowe oraz części do mebli neutralnych.
Piktogram prezentujący komponenty folder zastosowań

Komponenty folder zastosowań

Folder zastosowań prezentuje graficznie przykłady użycia naszych komponentów w urządzeniach, meblach oraz komorach. Lady chłodnicze, regały chłodnicze, automaty vendingowe, komory chłodnicze, ciągi wydawcze – to tylko niektóre przykłady zastosowań naszych komponentów.